Tyra Banks pradeda savo makiažo liniją

Kaip ir bet koks aktyvus žiūrovas iš Amerikoje tolesnis geriausias modelis jums pasakys, kad ciklo pradžioje makiazo epizodas niekada netrūks susijaudinimo, o dabar Tyra Banks leidžia mums įsitraukti į įdomus — atėmus klausymo procesą ir ašaros, kurios atsiranda dėl to, kad reikia sumažinti mūsų prekės ženklo šukuoseną. Per savaitgalį “Supermodel” pasirodė “Instagram”, kad paskelbtų apie savo grožio prekės ženklo pristatymą, todėl “Tyra” patvirtintos perdangos tapo labiau pasiekiamos..

Tiksliai pavadintas “Tyra Beauty” diapazonas pasižymi trijomis skirtingomis kolekcijomis, kad galėtumėte tvirtai išjudinti veidą į priekį. “Smize” kolekcija skiriama akims ir suteikia jai šiuolaikišką frazę, į kurią įeina tušas ir genijus, skysti lazerinis rašiklis, kuris turi akių makiažo korekciją, kad jūsų sparnai būtų tikslūs. “IT Factory” kolekcijoje yra itin drąsių lūpų spalvų, o “TYover” produktuose yra viskas, ko jums reikia, kad sukurtų tobulą kontūrą, arba pridėkite papildomą matmenį į savo akis..

SUSIJĘS: Ar “Tyra Banks” visada padarys “Victoria’s Secret Reunion”?

Bankai pradės kurti savo vaizdo klipus, taip pat ekspertų patarimai ir gudrybės, kad šis kilimo ir tūpimo takas atrodys kasdien, nepaisant mados kainų. Mums ypač patinka, kaip viskas yra mažesnė nei 100 USD, o penkių dalių “TYover” rinkinys yra priciest už 75 USD (tyra.com). “Aš netikiu bauginančiai brangiais kosmetikos gaminiais”, supermodeliu, kuris anksčiau sakė, kad už savo duonos grožį moka 2 dolerius vazelino. Stiliuje. Dabar raskite visą “tyra.com” lineupą — mes nebūsime teisiami už jus “Tyra mail!” jūsų pašto dėžuotojui, kai atvyksta jūsų užsakymas.

FOTO: žr. “Tyra Banks” transformaciją