“Tyra Banks” paskelbė “Next Top Model” Amerikos pabaigą

Amerikoje tolesnis geriausias modelis daro savo galutinę kelionę žemyn mūsų širdžių podiumą.

“Host Tyra Banks” vakar paskelbė socialinėje žiniasklaidoje, kad jos realaus šou “pasibaigs” po dabartinio ciklo – šou “22” nuo tada, kai ji pasirodė 2003 m..

“TYRA MAIL!” Bankai pradėjo savo čivināt paskelbdami naujienas. “Manau, kad # ANTM22 turėtų būti mūsų paskutinis ciklas. Aš tikrai tikiu, kad laikas. Gali būti, kad jūsų nuotraukos bus visam laikui tvirtas.

Bankai paminėjo paskutinį demonstravimo etapą, paskelbdami 22 numerį savo “Instagram” paskyroje. Ilgajame antraštėje 41 metų buvęs buvęs supermodelis pripažino, kad iš pradžių ji netikėjo, kad šou pasirodys taip toli, kaip tai padarė. “Aš niekada maniau, kad mano mažai idėjos būtų, kad žmonės visur galvoja kitaip apie tai, kaip jie fotografuoja, ir aš niekada maniau, kad atliksime 22 ciklus.

 

Nuotrauka, kurią paskelbė “Tyra Banks” (@ tyrabanks) 2015 m. Spalio 14 d., 12.44 val. PDT

 

“Aš nusprendžiau kurti šou, kur” Perfect “yra nuobodus, – pridūrė antraštė. “Taigi aš tikiuosi, kad jūs ir toliau mylėsite savo strazdanų, jūsų molius, savo didelį kaktą, savo dideles akis, mažas akis, tvirtą smakrą, mažus boobus, visą krūtinės ląstą, dramblio kaulą ar juodmedžio odą (arba kiekvieną spalvą) – dalykai apie tave, kas jus daro … tu.

SUSIJĘS: Tyra Banks Pranešimai Dramatiškas makiažas be savęs

Bankai paskatino “Twitter” paskelbti, kad paskutinis epizodas būtų “The CW” penktadienį, gruodžio 4 d., Kuris taip pat atsitinka jos gimtadienio.