“Twitter” pasirodo per “Khloe Kardashian’s Baby News”

Kai Chloe Kardashian gimė savo pirmojo vaiko, kūdikio merginos, ketvirtadienį, internetas greitai išprovokavo. 33 metų vyras pagaliau buvo mama po metų, kai norėjo vaikų (ir buvo žvaigždžių teta jos mergaitėms ir sūnėnas), o “Twitter” gerbėjai greitai pasveikino tikrovės žvaigždę.

Žinoma, žmonės taip pat kalbėjo apie apgaulingus įtarimus prieš vaikiną Tristaną Thompsoną, kuris pasirodė tik kelioms dienoms, kol ji pasveikino savo dukterį. Atletas pastebėjo, kad šiek tiek per arti moteris nuotraukose ir filmuose, kuriuos paskelbė Kasdieninis paštas. Be to, “TMZ” išleido 2017 m. Spalio mėn. Filmuotą medžiagą, kurioje jis, kaip pastebėjo, moteris bučiavosi ir kitoje Vašingtone, D.C., groja, o tai visur kelia intensyvų pokalbį internete.

Jų kūdikio merginos gimimas įvyksta po kelių mėnesių, kai stebima nėščios Kardashianos kiekvieną judėjimą (įskaičiuotas ir 20 metų Kylie Jenner). Pagaliau visos nėščios seserys gimė.

Khloe’s baby girl yra tikrai gera kompanija, nors-ji yra viena iš Kris Jenner’s grandkids, galų gale. Be to, ji turi daugybę integruotų pusbroliukų, tokių kaip Kylie Jennerio naujagimė Stormi, Kim Kardashiano kūdikis Čikagoje ir vienerių metų Robo Kardashiano dukra Dream. Tai bus keletas aukšto saugumo leidimų.

Sveikinu, Chloé!