“Trump” rėmėjai kviečia “Walmart Boycott” per “Impeach 45” “Tees”

“Walmart” nėra lygiai taip pat “mados” sinonimas – vis dėlto būtent tai parduotuvėje vyrauja šį antradienio rytą.

Buvo pradėta boikotinė kampanija prieš didžiulį dėžės mažmenininką, kai pikta klientai pradėjo keistis “Impeach 45” marškinių, parduodamų parduotuvės svetainėje, paveikslėlius. Pagal Tarptautinis verslo laikas, Ryan Fournier, studentų pirmininkas Trumpui, pirmą kartą pastebėjo tees.

Senovės šlovės marškiniai yra atrodyti kaip sportinė marškinėlė su žodžiu “impeach”, kuris rodomas virš 45 numerio, ir primena populiarią “anti-Trump” šūkį, kuris buvo išgirstas pro šalį, protestus ir protestus visoje šalyje nuo Donaldas Trumpas vėl pradėjo veikti 2016 m. Kaip 45-asis JAV prezidentas.

“Walmart”, be vyrų ir moterų “tees” (nuo 17 iki 25 dolerių), “Walmart” taip pat pardavė kūdikius su tokiu pačiu dizainu.

“Trump” rėmėjų reakcija į “Twitter” buvo greita, antradienį sakė “#BoycottWalmart”. Vis dar parduodamam marškiniui yra 34 atsiliepimai, kurių vidurkis yra 1 žvaigždutė. 

Tuo tarpu “Walmart”, kuris, kaip “Amazon”, yra trečiųjų šalių pardavėjų rinka, taip pat turi “Pro-Trump” “Make America Great Again” prekes, kurias galima įsigyti. (Tačiau tai, atrodo, nerimą kelia pirkėjams, kurie teigė, kad “Walmart” nebepalaikys “išsiskyrimo” politikos, parduodama “impeach” tees). 

Gruodį, parduotuvė atėjo į ugnį parduoti marškinėliai skaityti “Virvės. Medis Žurnalistas. REIKALINGA NURODYTI KOKYBĘ “, kurį pardavė trečioji šalis. “Walmart” pašalino “tee” iš savo svetainės po pasipiktinimo ir paskelbė pareiškimą, kuriame sakoma, kad nesuteikia smurto.

Pagal Fortūna, “Walmart” yra “Top 100” “Fortune 100” kompanijų, kurias palankiai vertina konservatoriai. Praeityje kitos konservatorių įmonės boikotuoja: Keurig (skelbimų pašalinimui iš Sean Hannity šou); NFL (per Collin’o Kapernicko nusileidimo protestą nacionalinio himno metu); ir “Starbucks” (per savo generalinio direktoriaus pasipriešinimą pirmajai Trumpo kelionių draudimo iteracijai). 

SUSIJĘS: “Melania” nuostabi šonkauliai: pirmoji ponia padarė mažiausiai 100 tūkst. Dolerių iš savo nuotraukų

Trumpo kritikai taip pat pritarė boikotams kaip protesto prieš administraciją priemonę. Populiariausias judesio judėjimas buvo #GrabYourWallet boikotas, kuris buvo pradėtas netrukus po to, kai rašytojas Shannon Coulter rinkosi. Šis judėjimas paskatino pirkėjus išvengti visų mažmenininkų, kurie pardavė “Trump” produktus – iš “Nordstrom”, kuris veža Ivanka Trumpo drabužių kolekciją, į “Sears”, kuris pardavė “Trump” baldus (taip, “Trump” parduodami šviestuvai).

Nors mažmenininkai nepatirtų “Trump” prekių ženklų dėl boikoto ar bet kokio trumpo pasitikėjimo, “Nordstrom” nepaprastai sumažino “Ivanka Trump” etiketę, nurodydama prastą pardavimą, dėl ko prezidentas išprovokavo “Twitter” audrą, kuriame jis skambino universalinei parduotuvei už “nesąžiningą” gydymą dukrai.