Tronų “Nikolajo Coster-Waldau” žaidimas žino, ar Tormundas yra miręs ar gyvas

Jūs esate ne vienintelis, kuris laikomas tamsoje Sesijų žaidimas 8 sezonas: Jaime Lannister taip pat laukia, kol sužinos savo likimą. Nikolajas Coster-Waldau, aktorius, kuris groja mūsų mėgstamiausią vienos rankos blogą berniuką, dar turi gauti sezono scenarijus, tačiau jis žino vieną personažą, kurį norėčiau filmuoti scenoje.

Pasak Coster-Waldau, Jaime, atrodo, eina į šiaurę iki Winterfello – bent jau tai, ką jis paėmė iš scenarijaus. “Swordsman” perėmė gerą ranką į pirštinę ir 7-to sezono finale išvarė į sniegą, todėl mes manome, kad jis buvo linkęs padėti Jon Snow ir Daenerys Targaryen nugalėti “White Walkers”, nors karalienė Cersei nebūtų.

Jei jis nuves į šiaurę, Jaime gali susisiekti su Tormund Giantsbane – tai yra, jei Tormund yra gyvas. Paskutinį kartą pamatėme raudonmedžiojį žąsis, jis stovėjo ant sienos kaip nemalonus drakonas, kuris jo ledainiu kvėpavimu nugalėjo. Paskambink mums crazy, bet tai atrodė kaip graži didelis kritimas išgyventi, jei jis dar nebuvo užšaldytas iki mirties.

tk
HBO leidimas

Bet paklauskite Coster-Waldau, jei jis mano, kad Tormund yra gyvas ir atsakymas yra nedelsiant ir galutinai: “Aš esu įsitikinęs, kad jis yra. Aš esu tikras, kad jis yra “, – sakė aktorius ir UNDP geros valios ambasadorius Stiliuje priešintis antradienį, kai jis teisė Pasaulinių mergaičių pasaulio taurę.

SUSIJĘS: GoTNikolajus Coster-Waldau nusinešė futbolo turnyrą lyčių lygybės pavadinime

Paimk tą su druskos grūdeliu, nes šis žmogus vieną kartą griežtai pareiškė, kad Jonas Sniegas buvo miręs už gerą. Bet jei manoma, kad Coster-Waldau norėtų nieko daugiau, nei filmuoti sceną su žydra.

“Jei pažvelgsite į istoriją, aš turėčiau sceną su Tormund Giantsbandu. Tai būtų smagu “, – sakė jis Stiliuje. Skambutis, apie kurį kalba jis, žinoma, kyla iš Tormundo prislėgtų žingsnių į Tarto Brienne.

“Jaime” taip pat turi “Brienne” istoriją: abu jie netgi dalinosi karštu vandeniu. Be to, jis dabar nebėra prijungtas prie savo sesers / mylėtojo Cersei.

Jei Tormundas yra vis dar gyvas, o jaime – šiaurėje, tai gali padaryti vieną įdomų meilės trikampį.