Transsekso modelis “Hari Nef” “L’Oréal” kampanija yra laimė už įvairovę

“The Golden Globes” raudonas kilimas buvo ne vienintelė priežastis, dėl kurio praeitą savaitę buvo puikus momentas grožio pasauliui. Apdovanojimo šou metu “L’Oréal Paryžius” pristatė naują kampaniją “Jūsų oda, jūsų istorija”, kurioje vaidina transseksualų aktorė, modelis ir aktyvistas Hari Nefas.

Pegged į prekės ženklo “True Match” fondą, kampanija yra viena iš įvairesnių, kurią mes matėme, ir mes esame čia už tai. Kartu su Nefu, kuris yra žinomas dėl savo vaidmens Skaidrus, ji taip pat pažymi visų formų ir dydžių vyrams ir moterims, kurios turi atspindėti linijos 33 atspalvių pasiūlymus, įskaitant kai kuriuos pažįstamus veidus, tokius kaip prekės ženklo pasaulinė atstovė Blake Lively, modeliai Lara Stone ir Xiao Wen Ju ir pliuso dydžio modeliai Sabina Karlsson ir Marquita Ping.

L'oreal - True Match - Embed
mandagumo L’Oreal Paryžiuje

SUSIJĘS: susipažinkite su Maybelline pirmojo amato vyru ambasadoriumi

Galbūt vienintelis asmuo, labiau susijaudinęs apie “inclusive” kampaniją nei fanai, buvo pats Nefas, kuris dalinosi savo naujienomis “Twitter”.

 

Nors transseksualų modelis Anreja Pejic dirbo su “MAKE UP FOR EVER” už savo 2015 m. “Be You” kampaniją, taip pat šių metų atostogų kolekciją, o “L’Oréal” praėjusiais metais parodė transseksualų modelį Brazilijos kampanijoje, JAV prekės ženklo rinkai būdingi ambasadoriai, kurie yra tokie pat skirtingi kaip ir jų klientai. Praeitą savaitę Maybelline parodė grožio dienoraščio maniją Manny Gutierrezą kaip Big Shot Colossal tušą, o spalio mėnesį socialinės žiniasklaidos superžvaigždė James Charles tapo pirmuoju vyrų “Covergirl”.

SUSIJĘS: trokštantis makiažo atlikėjas Jamesas Charlesas yra labai pirmasis vyriškasis “Covergirl”

Štai keletas prekių ženklų, apimančių tą grožį, skirtas visiems 2017 m. Tuo tarpu žiūrėkite minutės vaizdo įrašą žemiau.