Tracy Anderson “J.Lo” įkvėptas šokių klasė suteikia mums didžiausią “# Fitspo”

Jau daugiau nei dešimtmetį Tracy Anderson visame pasaulyje suformavo kūno formas naudodamas savo parašų metodą, raumenų darbą ir šokio širdį, o dabar fitneso specialistas priskyrė naują klasę į savo eiliškumą. Geriausia dalis? Tai įkvėpė vienas iš jos nuolatinių klientų, Jennifer Lopez.

TAVA (pavadinimas kilęs iš jos inicialų + va, ispanų kalba “eiti”) yra panaši į jos širdies šūvio choreografuotą šokių tvarką, kad fitneso entuziastai tapo apsėstas per visus metus, bet su pasukimu. Nauji treniruočių saugikliai supaprastinta choreografija su mažo poveikio dizainu, o tai reiškia, kad šokinėjantys ir šokinėjantys tradicinių šokių pamokų elementai yra pašalinti – tai yra puikus tiems, kurie nori išvengti didesnių treniruočių.

SUSIJĘS: Ką iš tikrųjų nori dirbti su J.Lo treneriu

Kaip Andersonas sugalvojo koncepciją? Ji kartu su choreografu Tony Gonzalez’u išleido treniruotę ir pridūrė J.Lo įkvėptą lotynų nuotaiką su priklausomybe nuo šokių muzikos.

“Daugelį metų dirbu su Tracy Andersonu, o rezultatai, kuriuos jos metodas pasiekia mano kūnui, yra nuostabus. Manau, kad jis yra susijęs, proporcingas, remiamas ir stiprus, – sako Lopezas. “Ji nuolat kuria, kad įsitikintų, jog turiu priemones, kurias man reikia parodyti savo kūnui.”

VIDEO: Kaip gauti kūną kaip Jennifer Lopez

Tačiau naujausias jos klasių portfelio papildymas yra tik vienas iš daugelio dalykų, kuriuos atliko Andersonas (ji tikrai perima fitneso pasaulį, ir mes negalėjome būti labiau jaudinanti apie tai). Ji tiesiog pradėjo “Clear Organic” baltymų juostų liniją ir maišykles išmaišyti tik su “Target” (paimkite iš mūsų, “Vanilla Toffee Crunch” barai yra toli nuo šio pasaulio), o jos naujausias TAVA treniruotes galima rasti DVD, kuris šiandien prasideda “Target” parduotuvėse šalyje. Mes negalime laukti, kol pamatysime tai, ką daro Andersonas.