Tracee Ellisas Ross paaiškina, kodėl ji “nervinga ir sužavėta”, kad priimtų sekmadienio “BET” apdovanojimus

Per kelias dienas iki “BET Awards”, kuris vyksta šį vakarą, “Tracee Ellis Ross” buvo “nervingas ir jaudinantis”, kad pasirodė scenoje ir roko pasirodymą su Anthony’u Andersonu, kuris, jos teigimu, yra jos ramybės šaltinis. “Kai aš išsigandau, žiūriu į Anthony”, – sakė ji Stiliuje. Tai bus apdovanojimai, parodantys, kad susivienijimas įvairaus Juoda ish žvaigždes, kurie 2005 m. surengė “Vibe Awards”. Tuo metu Anthony nusinešė “nuostabų violetinį velvjuotą striukę”, kurį jis padarė parodai, ir “Tracee” turėjo “apie 6-8 spintelių keitimus”, – sakė ji su juokais.

Šį kartą aktorė sakė, kad “ketina šiek tiek pasiimti” Juoda ish į parodą “, bet nežinote, kiek pasikeis jo apranga. Ji žino, kad dėl savo spalvų įvairovės jis pasidarys nailoną atspalvį, ir užsiminė, kad ji dabar “tikrai mėgsta raudoną”. “Tracee” taip pat laukia savo plaukų ir makiažo, skirtų šou paimk dvi valandas – tai ne tik durų proga!

SUSIJĘS: “Tracee Ellis Ross” ir “Anthony Anderson” surengs 2015 m. BET apdovanojimus

Ross pasakė, kad pasiruošti savo priėmimo pareigoms, buvo daug “repeticijų”, kurių daug buvo dėl jos dainavimo užduočių duo dainų. Tikėtis didelių pastabų. Kai tik jie pertraukos metu rodo, nors ji tikisi susipažinti su reperiu Fetty Wap, kurio lyrics her pakeisti Ego T-Murda jau suskirstyta į Instagram’ą. “T-Murda yra” rap queen “!” Ji sušuko.

Tiesą sakant, “T-Murda” netgi gali pasinerti į greito repo kovą su “Fetty”. “T-Murda niekada nebuvo sutikusi su šiais hip-hop menininkų akis į akį, taigi tai yra puiki proga, – sakė Ross’as. – Aš nežinau, ką ji ketina daryti, jei ji susitiks su jais.” Tačiau “T-Murda” nėra virš prašydamas patarimo. Pasak jo, “alter ego” neprieštarautų, jei Fetty padeda su savo lyrika. 

Ropas kovoja, Ross viską laikosi gana mažai raktus. “Tikiuosi, kad kažkas įdomu” patekti į post-show’ą, bet po to “Aš eisiu į lovą su savo šunimis”, – sakė ji..  

SUSIJĘS: 7 dalykai, apie kuriuos galbūt nežinote Juoda ish Žvaigždė Yara Shahidi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =