Tori Spelling pertraukos jos šviesiaplaukė serija su šiais naujais plaukais

Rosé yra vasaros metu neoficialus gėrimas, todėl tai tik tinka, kad dabar ji yra populiari plaukų spalva. Tori Rašymas, kas jau buvo blondinė bomba tol, kol mes galime prisiminti, paėmė į “Instagram” vakar parodyti savo naujai rožinius plaukus.

43 metų aktorė, žinoma dėl savo vaidmens Beverly Hills, 90210, buvo nuobodu po to, kai buvo blondinai du dešimtmečius, todėl ji nusprendė pakeisti dalykus. Anksti dieną ji išdavė savo gerbėjus juodai baltu vaizdu apie save ir plaukų stilistą Guy Tangą, kuris primena, kad ji ketina padaryti ką nors dramatišką savo kojoms.

“Atspėk kokią spalvą padariau mano plaukams?” Rašyba parašė antraštėje. “Po 20 + metų kaip #blonde aš taip susijaudinęs, aš darau kažką kitokio”.

Atspėk, kokia spalva aš padariau prie mano plaukų? Po 20 + metų “#blonde” aš taip susijaudinęs darau kažką kito! Dėkojame @guy_tang už įdomią dieną su nauja vasaros išvaizda! #WhatColorDidIDo? #WaitTillTheReveal

Tori Spelling (@torispelling) paskelbta nuotrauka

Praėjus keleriems valandoms, aktorė ir motina iš keturių atskleidė savo naują ombre, rožinės spalvos spynos, rašydami “Didžioji vasara atskleidžia … nuostabus @ guy_tang pavertė šį nuobodu blondinai į gražus #rose.”

Didžioji vasara atskleidžia … Nuostabus @guy_tang pavertė šį nuobodu blondinę į gražią #rose Thx mano drauge aš tai! Pažymėkite ką nors, kas turėtų eiti #paruošti vasarą!

Tori Spelling (@torispelling) paskelbta nuotrauka

SUSIJUSI: Visų #InstaFamous plaukų spalvų tendencijų paleidimas jūsų pašte

Šiais metais rožių ir rožių aukso plaukai buvo visokių pyktį – kitos žvaigždės, tokios kaip Bella Thorne ir Ashley Tinsdale, taip pat šokinėja ant rožinių plaukų tendencijų ir kodėl ne? Tai puikus įdomus, kvapas šešėliai vasarą.