Topher Grace vieną kartą grojo absurdu Prank ant jo, kad “70s rodyti” Co-Star “data

Augimas aplink Ashton Kutcher, kaip ir Topher Grace, padarė, kai jie abu žvaigždės žvaigždės Tai “70s šou”, privalo palikti visus, kurie nori išprotėti (ar visiškai iš jų bijoti). Nors “Grace” niekur kitur nei pasirodė “trickster Kutcher”, jis sugebėjo nutildyti gana gerą merginą, kuri buvo su savo žvaigžde Wilmer Valderrama.

The Amerikos Ultra aktorius nustatė sceną Jimmy Kimmeliui, kai jis pasirodė Jimmy Kimmel Live! Ketvirtadienis. Tai atsitiko atgal, kai “Bluetooth” iš pradžių išėjo, ir pirmą kartą žmonės galėjo turėti aiškius pokalbius telefonu per automobilio garsiakalbius. “Aš kalbėjausi su telefonu [Wilmer], o kai kurioms mergaitėms jis pasiėmė datą”, – sakė Grace.

“Tai skamba tiesiai”, – paklausė Kimmel.

SUSIJĘS: Jimmy Kimmel įtikina vaikus tarnauti savo tėčams

Kai tik mergaitė pateko į automobilį, Grace pradėjo kalbėti robotų balsu. “Kur norėtum, kad man vairuotum?” – klausė jis, ir data visiškai tikėjo, kad automobilis su jais kalbėjo. “Galėčiau pasakyti, kad šį vakarą jūs kvapai gražus”, – tęsė Grace. “Tu tiesiog kalbate, aš padarysiu vairavimo”.

Šiek tiek praėjo maždaug pusvalandžio, kol ji išaugo išmintingai. Spustelėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kaip Grace neleido naujam tėvui Kutcherui Punk’d jis!

SUSIJĘS: Rihanna ištraukia epizodinį “April Fools Day Prank” apie Jimmy Kimmel’ą