Top Gun Tęsinys patvirtinta, Tom Cruise Reprise Maverick?

Tai oficialus: Top Gun“Maverick” grįžta į didįjį ekraną dideliu būdu. Klasikinio 80-ųjų filmo tęsinys jau keletą metų buvo atliktas, tačiau galų gale mes galime sužinoti apie filmo scenarijų ir jo pagrindinį personažą. Spaudos konferencijoje Terminator: Genisys Šį savaitgalį Berlyne šiandienos “Skydance” generalinė direktorė David Ellison (filmo “Abiejų filmų kūrėja”) paskelbė apie artėjančią tęsinį.

“Justinas Markas šiuo metu rašo scenarijų. Jis turi nepaprastą įspūdį, kad iš tikrųjų atnaujintų šį pasaulį tuo, kas šiandien susidūrė su karo laivyno pilotai”, – pranešė Ellisonas. “Filme” Maverick “yra nuostabus vaidmuo, o jo nėra Top Gun be “Maverick”, ir “Maverick” žaidžia Maverick “.

NUOTRAUKOS: nuo jo vidurinės mokyklos dienų iki dabar žr. Tomo Cruise’o kintančius pasirodymus

Nors buvo gandai, kad Tom Cruise, kuris grojo “Maverick” originalo filme, tik nedidelė dalis perkrauta, Ellison pareiškimas patvirtina, kad aktorius iš tikrųjų imsis didesnio vaidmens. Jis toliau sakė, kad siužetą išnagrinės, kaip laivynas naudoja drones. Scenarijus vis dar yra kūriniuose, todėl išleidimo data nenustatyta, bet laukiame kvėpavimo, kad pamatytume, kad jis atgyja..

SUSIJĘ VIDEO: Žiūrėkite Tomas Cruise’ą pirmuoju “Teaser” priekaboje Misija: Neįmanoma Rogue Nation