Tommy Hilfigerio 30-osios jubiliejinės bėgių kelio šou yra futbolo fanų sapnas

Kam reikia tradicinio kilimo ir tūpimo tako? Ne Tommy Hilfiger. “Niujorko mados savaitė” kartu su “AstroTurf”, “Jumbotron” vaizdo ekranu, rezultatų suvestine, balansavimo aparatams ir šalmams, pagamintiems iš kiekvieno sukurto modelio pavadinimo, dizainerio išsiuntė 50 žiūrovų per visą futbolo lauką. Pastatytas viduje “Park Avenue” ginkluotės salėje, vienintelis įrenginys buvo akiratyje matyti, kad bet kuris drabužis net pataiko podiumą.

SUSIJUSIOS: Mano gyvenimas per dešimt sekundžių: dizaineris Tommy Hilfiger

“Top-up” žaidimų dienos šventė buvo tinkama, nes “All-American” ženklas šiemet švenčia savo 30-ąsias jubiliejų. Ne tik buvo dirbtinis žolės kilimo ir tūpimo takas, užpildytas tokiais modeliais kaip Jourdan Dunn, Gigi Hadid ir Liu Wen, tačiau pirmoji eilė taip pat buvo siaubinga su žvaigždžių galia: Olivija Palermo, Johannes Huebl, Rachel Zoe, Rita Ora realiame futbolo žaidime Viktoras Cruzas ir dar visi buvo visi, kad pasveikintų poną Hilfigerį.

“Šis sezonas yra skirtas 60-ųjų ir 70-ųjų sporto šiuolaikiškoms temoms”, – sakė jis anksčiau Stiliuje. Ir jis tai padarė, sportuojantis pasižiūrėdamas į sportišką išvaizdą, įkvėptas raudonų, mėlynų ir auksinių spalvų atspalvių. Kalbėkitės apie mados nusileidimą.

Tommy Hilfiger Fall 2015 Runway Show
Kevinas Mazuras / “Getty Images” Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Fall 2015 Runway Show
Neilsonas Barnardas / “Tommy Hilfiger” “Getty Images”

FOTO: Mūsų mėgstamas takas atrodo iš NYFW