Tina Turner yra 76! Atkreipkite dėmesį, kai atkuriate kai kuriuos geriausius muzikos ant scenos komplektus

“Rock and Roll” karalienė šiandien pasuko 76! Mes gerbiame Tinos Turnerio didžiąją dieną, išleidžiant kai kuriuos geriausius muzikos ant scenos drabužius – įeina įdomus atlikėjas.!

Dainininkas, kurio raukšlėtas balsas ir žaibiškos kojos amžinai bus muzikos istorijos dalis, pirmą kartą pasirodė 1950-aisiais kaip Ike ir Tina Turner Revue, kuriuose pasirodė hitai “River Deep-Mountain High” ir “Leudy Mary “

NUOTRAUKOS: “The Most Unforgettable Grammys” pasirodymai “All Time”

Ike ir Tina Turner Revue greitai išvyko į kelionę, atidarydami “The Rolling Stones” 1969 m. 70-ųjų viduryje Turneris išsiskyrė su solo albumu, o likusi istorija – aštuoni “Grammy” laureatai ir “Rock and Roll Hall” vieta šlovės vardas.

Turnerio solo aktas buvo “Mes nenorime kito herojaus” hitai “Kas meilė su juo daryta”. 2008 m. Ji šventė savo karjerą 2008 m. Išparduota jubiliejine kelione, kuri tapo vienu iš didžiausių metų parduodamų bilietų parodų, tuo pačiu metu pasidalijant “Grammy” scenoje su “Beyoncé”.

Tuo metu, kai Turner išliko gana tylus, ji vis dar yra hip-shaking ir greitai šokių žvaigždė, kurią mes visada žinome ir mylime. Švęskite 76-ąjį gimtadienį, žiūrėdamas atgal į kai kuriuos geriausius scenarijus.