Tikrųjų Emilijos Clarko šokių ir reportažų žaidimas “Khal Moro”

Jei kada nors norėjote sužinoti, kokie drabužių ir kiškiojančių nakties ūgliai yra panašūs į Sesijų žaidimas rinkti, atrodo ne daugiau: Emilia Clarke tik davė mums linksmas žvilgtelėti už užuolaidos. Žvaigždė, kuri vaidina Daenerį Targaryeną hitų šou, pasidalino su jaukiu klipu, kuris šoka kartu su Tupacu su savo kolegos žvaigžde Joe Naufahu.

“Instagram” vaizdo įraše Clarke nešioja savo platinos blondinės peruką ir griovelius su mėlynomis plaušelėmis iki 1996-ųjų Tupaco hitų “All About You”. Naufahu, visiškai apdovanojęs “Khal Moro” apeigas, prisijungia ir netgi sutraukia į eilėraščius. “Padainuok tai. Jis tai žino! Jis tai žino! “- sako Clarke. Žiūrėkite klipą čia:

Bet ar trys eyed Raven tai matė? !! #tbt Užkariaujama nakties nuotraukomis vienu 2pac Classic vienu metu .. ���� # jei wagddrackiwinthe90syouknowitwouldvemadeitswaytobiggy #dontbefooledbythebluehairnetdiskhalessimeanbusiness … ��

“@ Emilia_clarke” paskelbtas vaizdo įrašas

“Tai mūsų naktinis šūvių vaikas”, – sako ji savo gerbėjams. The Aš prieš tave Žvaigždis pasidalijo vaizdo įrašu tik po vienos dienos Sesijų žaidimas išleido šeštą sezono epizodą. “Bet ar trys eyed Raven tai mato ?!”, ji parašo nuotrauką. “Užkariaujama naktį paleido vieną 2pac Classic vienu metu ..”

SUSIJĘS: Emilija Klarkė dainuoja “MMMBop” Dotrakyje

Mes turėsime tai pridėti prie mūsų ilgo priežasčių sąrašo, kad galėtume pagarbinti meilę mylančią žvaigždę.