Tiffany Haddish vėl puošė savo baltų SNL ir “Oskarų” suknelę “MTV Movie & TV Awards” apdovanojimuose

Ar kas nors gali sužinoti, kur tiksliai Tiffany Haddish gauna savo sausą valymą? Kas tvarko, tai daro ace darbą, ypač su tai baltos suknelės, kurios išvalytos ir spaudžiamos vėl ir vėl. Už pirmadienio nakties 2018 m. MTV Movie & TV apdovanojimus ji dėvėjo “Alexander McQueen” 4000 dolerių suknelę ketvirtas laikas.

“Haddish” pasirodė septyni kostiumai ir linksminiai pristatė “McQueen” dizainą sakydama: “Sveiki atvykę ir pasveikinti atgal į savo Aleksandro McQueeno suknelę … dar kartą”. Anksčiau sakė jos rodytojas Rouchas Stiliuje ji vėl planavo nešioti išvaizdą. “Tai buvo ilgas pokštas apie tai, kaip gauti pinigus iš šios suknelės”, – sakė jis. “Maniau, kad ji būtų kieta, kad ji galėtų dėvėti kažką, ką ji vėl dėvėjo, taip pat ir tai, ką anksčiau dėvėjo kiti žmonės”.

Tiffany Haddish MTV Awards Lead
Kevin Winter / Getty Images for MTV

Tai didžiulis dalykas, kad 38 metų aktorė ir komikas pritraukė vasaros didžiausią prizų konkursą – pramogoms moterų spalvą. Ir nors ji galėjo praleisti baltą suknelę, kad jos rotacijai pridėti dar vieną “luxe” dizainerį (galbūt šiek tiek “Givenchy”, a la Meghan Markle?), Mes tikrai norėjome, kad ji ją atneštų. Jau keletą mėnesių “Haddish” perdirbė, grąžino ir sausai išvalė savo glostančią “McQueen” dizainą su dideliu plyšiu. Jei praleidžiate tūkstančius vienos suknelės, ar ne, kad ją dėvėtumėte, kol išsilyginamos siūlės?

Klonas of Tiffany Haddish Fashion Moments - Embed - 13
Jasonas LaVeris / “FilmMagic”

“Haddish” pirmą kartą paskatino mus juoktis apie suknelę praėjusį lapkritį, kai ji vyko Šeštadienio vakaras gyvai tuo pačiu išvaizda ji dėvėjo reklaminę akciją Mergaičių kelionė įvykių mėnesius anksčiau. Savo atidarymo monologe ji juokavo apie tai, kodėl ji niekuomet negalėjo rūpintis tuo, kaip dar kartą pajuokinti tą pačią raudoną kilimo suknelę. “Aš nesuteikiu dango apie jokio tabu. Aš praleidau daug pinigų šiai suknelei. Ši suknelė kainuoja daugiau nei mano hipoteka. Tai Aleksandras McQueenas, gerai? “- sakė ji, pridurdama, kad planuoja ją” daug kartų “apipavidalinti.

Tiffany Haddish
Will Heath / NBC / NBCU Photo Bank / “Getty Images”

Klonas of Tiffany Haddish Fashion Moments - Embed - 3
NBC / Getty Images

SUSIJĘ: Viskas, ką reikia žinoti apie 2018 MTV Movie & TV apdovanojimus

Ji laikėsi savo pažadą, du kartus ją dėvindama SNL, bet ir leisti jam sutelkti dėmesį Holivudo spalvingiausio nakties metu: “Oskarai”. Kovo mėnesį kartu su Maya Rudolph pristatydama apdovanojimą ji kreipėsi į “McQueen” dizainą, šįkart sakydama pasakojimą į savo kulniukus, o vietoj stiliaus išvaizdos su aksesuarine mada, tradicionalizmai manė, kad faux pas: Ugg skaidres.

Tiffany Haddish Oscars Embed
Kevin Winter / Getty Images

Ačiū Holivudo reporteris, mes turėjome jausmą, kad ji grįš praėjusios savaitės “McQueen” suknelelyje “MTV Movie & TV Awards”. Laimei, mes buvome teisūs.