Tiffani Thiessen apie tai, ką išsaugojo bellyjaus Kelly Kapowskis, jus apkeiks vakarienei

Devyniolika merginų žino, kad niekas nėra vėsesnis nei Kelly Kapowski, tai buvo neseniai patvirtinta, kai dauguma Išsaugotas “Bell” aplankė Vėlyvas vakaras su Jimmy Fallon, ir netrukus jūs sužinosite moterį už garsaus personažo šiek tiek geriau. Šią vakarą aktorė Tiffani Thiessen pasveikins jus į savo namus kiekvieną savaitę, kaip dalį savo naujosios vakarienės tematikos “Cooking Channel” šou, Vakarienė Tiffani’s.

Tad kodėl tokia aziterė kaip Thiessenas nusprendžia įsilaužti į virimo pasaulį? Tai paprasta: meilė maistui. “Aš myliu, koks maistas žmonėms”, – sako Thiessen Stiliuje. “Tai gali būti nostalgiškas ar pokalbis, ir tai leidžia mums paimti akimirką iš mūsų telefonų ir tiesiog būti kartu”. Parodos prielaida tapo noras kurti draugiškus momentus su šeima ir draugais per maistą. Kiekvieną savaitę Thiessenas kviečia garsiuosius draugus, tokius kaip Nathan Fillion, Lance Bass ir Ross Mathews, kad pasitrauktų iš jaukų, paruošiančių skanius patiekalus. “Mes turėjome sprogimą,” sako Thiessen. “Aš tikrai turėjo puikų laiką, ir tai yra būtent tai, ką rodo šou: geri pokalbiai, geros istorijos ir geras maistas”.

SUSIJĘS: Taip, “Bell” reuniono “Išsaugotas” tiesiog įvyko “Tonight Show”

Šiandienos žaidimo nakties temomis pirmasis epizodas, Thiessen bus dishing viskas nuo Grybų pūkų ir Prosciutto Pizza (receptas žemiau) iki Tuna Avokado Poke į svajonių kokteiliai kaip Meyer Lemon ir Thyme Whisky Sours — viskas Thiessen mėgsta virti reali gyvenimas, ypač pica. “Tai tikriausiai yra vienas iš mano mėgstamiausių dalykų,” – pasakoja ji. “Nesvarbu, ar tai tik jūs, ar visa šalis, tai vienas iš paprasčiausių dalykų, kuriuos galite padaryti vakarienei”.

Nors akivaizdu, kad Thiessenas niekada nepraranda, ką tarnauti, kai linksminasi, turėjome žinoti: jei Kelly Kapowski organizuotų pietų vakarėlį, kas būtų jos meniu? “Tu žinai, kad Kelly man yra viena iš tų mergaičių, kuri yra tik visi ledų prieskoniai ir saldainiai”, – sako Thiessenas. “Ji visada yra optimistiška ir miela bei saldi, todėl aš visada galvojau ryškiai spalvotą maistą, kuris jaučiasi 1950 m.” Pažymėta!

SUSIJĘS: Tiffani Thiessen pasakoja, kuri iš Kelly Kapowski aprangos ji nori dėvėti šiandien

Slinkite žemyn, kad gautumėte “Thiessen” recepto “Grybų pušies” ir “Prosciutto pizza” receptą, ir įsitikinkite, kad pasiruošę šią naktį premjera Vakarienė Tiffani’s 10 val. ET virimo kanale.

pica
Mandagumas

Grybų, porų ir “Prosciutto” pica

Ingridientai:1 šaukštas nesūdyto sviesto 1 didelė porai tik balta ir šviesiai žalios dalys, supjaustytos plonas (apie 2 puodeliai) 2 puodeliai griežinėliais grybaisSaltas ir pipiraiSpirti, dulkėms 1/2 svarai paruoštos picos tešlos 1 valgomasis šaukštas plius 2 šaukštai pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus 3/4 puodelio tarkuotų Parmesan4 iki 6 labai plonų griežinėlių prosciutto

Nurodymai:1. Krosnelę pašildykite iki didžiausio nustatymo (500 ° F). Įkaitinkite ketaus keptuvę iki vidutinio karščio.

2. Ištirpinkite sviestą didelėje keptuvėje ant vidutinio ir didelio karščio. Padažykite porai ir saute, kol suminkštės, apie 4 minutes. Pridėkite grybus ir sūdytę dar 2 minutes. Sultys su druska ir pipirais. Atidėti.

3. Lengvai pjaustykite miltus pjaustymo lenta ir išpilstykite pizza tešlą į ovalią formą, kuri atitiks keptuvę. Padengti iš anksto pašildytą grotelių keptuvę 1 šaukštu alyvuogių aliejaus. Tešlą tepkite 2 šaukšteliu alyvuogių aliejaus ir padėkite jį ant alyvuotų pusių ant grilio. Tešla pradeda burbuliuoti, kai virėja. Kuko iki grilio formos ženklų, 3-5 minučių; apverskite ir tęskite kepimą ant atvirkštinės pusės, kol grilio formos ženklai ir tešla sustiprės apie 3 minutes.

4. Pica išimkite į kepimo skardą, viršuje – grybų-porų mišiniu ir pabarstykite sūriu. Padėkite į orkaitę ir virkite, kol sūris išsilydo, nuo 5 iki 7 minučių, priklausomai nuo to, kaip jūsų orkaitė yra karšta.

5. Pašalinkite picą iš orkaitės ir pridėkite prosciutto. Supjaustykite į mažus įkandimus ir padėkite.

Receptas mandagumo Tiffani Thiessen.

NUOTRAUKOS: Stiliuje“20 geriausių partijos mesti patarimai, kada nors