“Thrones” “Emilijos Clarko” bandomojo slenksčio mergaičių, prancūzų ir jaomikiečių akcentų “Žiūrėti žaidimą”

Šeštasis sezonas Sesijų žaidimas grįžta į HBO balandžio 24 d., o dalyvis skatina parodos numatomą grąžą su pokalbių šou pasirodymų serija. Paskutinė eilė: Emilia Clarke, dar žinoma kaip Daenerys Targaryen Elleno DeGenereso šou Ketvirtadienį ir parodė keletą linksmų įspūdžių.

Praėjusiais metais aktorė skanė įspūdingą slėnio merginos akcentą Jimmy Kimmel Live! ir apsimetė Krikštatėvis ir Boratas pristatydamas 2016 m. “MTV Movie Awards” praėjusį savaitgalį. Taigi, kokius kitus akcentus gali paversti aktorė? Komanda “Ellen DeGeneres” žaidė “Heads Up!” Žaidimą su žvaigždute, kad galėtų išbandyti savo įgūdžius.

Po įrodymų, kad jos slėnio merginos išdavystė yra geresnė nei kada nors anksčiau, Clarke žaidimą nužudė su savo prancūzų, italų ir jaomikiečių akcentais. Kuris iš jų nepaslėpė? Jos meksikietiškas akcentas pokalbių šou šeimininke buvo klaidingas dėl rusų. “Tai buvo Meksika?” – paklausė DeGeneresas. “O mano dievas, tai buvo taip blogai”.

SUSIJĘS: Sesijų žaidimas “Leading Ladies” atrodo kaip “Royalty” sezonas 6 premjera

Laimei, Clarke turi kitokių dalykų. Tarp to, kas tikrai bus neįtikėtinas šeštas sezonas Sesijų žaidimas ir jos naujas plyšimo filmas, Aš prieš tave, kuri šią vasarą žiūri į teatrą, jūs gausite daug daugiau apie talentingą žvaigždę.

Peržiūrėkite visą vaizdo įrašą aukščiau, kad pamatytumėte linksmą žaidimą, ir sužinokite, kada Clarke suprato tai Sesijų žaidimas buvo toks populiarus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =