“The Secret to the Florence Welch’s Killer Style”: “Psichodelinio močiutėlio įtaka”

Kalbant apie “70-ųjų” mados atgimimą, kai kurie muzikai yra artimi bohemiškam tobulumui, kurį pasiekė britų dainininkė Florence Welch. Iš tiesų, Welch įkvėpė mados, nes ji buvo patepta naujausiomis “Gucci” laikrodžiais ir papuošalų ambasadoriumi. Ištikimas pokalbis su Alexa Chung (dar vienas stiliaus nustatymas Brit, protas tau) paskelbti naujienas, muzikantas išreiškė savo stiliaus paslaptis, kurios būtent tokios kaip roko n roll, kaip tu galėjai įtarti. 

“Gucci” kolekcijose Welch žiūri savo stiliaus bitus, ryšį, kurį ji apibūdina kaip “kIndijos psichodelinės močiutės įtakoja, kurį aš jau seniai padačiau “. Ji taip pat nėra Marie Kondo netvarkingų freakų. Gyvenant muzikanto gyvenimą, ji keliavo į vaną už savo pradines keliones, kur viskas tapo šiek tiek chaotiška, nes ji buvo trampliuota erdvėje , – sakė ji. Be to, “kaip” mes turėjome kelionę, aš pradėjau paimti mažus senovinių papuošalų bitus čia ir ten, ir tai tampa šiek tiek atmintis visoje vietoje, kurioje buvau “, – sakė Welchas.. 

@florence ❤️�� Ambasadoriaus priėmime.

Nuotrauka paskelbta Alexa (@chungalexa) apie

SUSIJĘ: Geriausi iš Gucci pavasario 2016 m. Savaitės

Tiesa, papuošalai tapo neatskiriama jos dalis. “Aš jaučiuosi nuogas be papuošalų”, – sakė Welchas. “Jei aš žengsiu be žiedų, aš jaučiuosi keistai”. Welch yra taip prisirišęs prie savo kūrinių, kad ji netgi nori kankinti stilius. “Vieną kartą scenoje aš turėjau karolius, o aš vis tiek žiūrėjau į veidą. Kartais norėjau, kad aš būčiau tik statinis atlikėjas”, – sakė ji..

Visada šauki #amsterdam #howbluetour

Nuotrauka, paskelbta “Florence Welch” (@florence)

Bet jei Welcho įkvepiantis stilius (tik pamatytumėte savo žudiku “Instagram” sąskaitą už įrodymus) gali jaustis bauginantis vien tik mirtingiesiems, šantijas pažadėjo, kad ji taip pat gali nukreipti žemyn. “WKur aš smarkiai dirbu projektuose ar kaip albumą, aš negaliu apsirengti “, – prisipažino Welchas. Aš turiu įdėti pačią paprastą porą legingų ar juodų marškinėlių ir eiti į studiją nes iš tikrųjų dressed yra kūrybinės išraiškos forma. Ir tai yra jūsų vaizduotės panaudojimo forma, ir man patinka į tai daug domėtis. Ir kai aš įrašu, aš neturiu jokių kitų minčių. “

SUSIJĘS: žr. Florencijos Welcho kintančius atrodo

��❤️ …. xx

Nuotrauka, paskelbta “Florence Welch” (@florence)