“The Secret to Jennifer Aniston’s Balls” yra parduodamas Walmart – ir tai tik 2 $

Nebereikia užsisakyti susitikimo savo brangiausiu, aukščiausios kokybės plaukų salone, kad nukopijuotų Jennifer Aniston atšauktas bangas. Pasak jos, stilistas, reikalingas produktas iš tikrųjų pasiekiamas vietiniame “Walmart”. Dar geriau: tai kainuoja tik 2 USD.

Nejuokauju.

Posėdyje “Instagram” nuo ” Stiliuje“Aniston” ilgalaikio stiliaus Chrisas McMillianas parodė, kad panaudojo “Murray” “Superior Hair Dressing Pomade”, kad apibrėžtų savo laisvą, įtemptą bangą. Be to, įtraukiant apibrėžimą į bangas ir posūkius, jis taip pat suteikia įspūdingą pranašumą.

@benhassett Aš myliu šį vaizdą ir ačiū @juliavonboehm už jūsų nuostabų stilių. Kokia diena!!! Koks šaudyti #dream #love #dėkingas Kalbant apie plaukus. #natural #sebastian plakta kremo masė. @dysonhair difuzorius ir “Murray” pomados gumbė, padedanti apibrėžti šias bangas. #love #hair #obsessed ir ypatingą padėką @ Justinanderson už nuostabią Jenso plaukų spalvą. #teamwork ❤️

Pasidalijamasis C H R I S M C M I L L A N (@ mrchrismcmillan) on

Tačiau jūs norėsite šiek tiek vartoti šį alavą. Kaip sakė McMillian, jums reikės tik mažos dantuko. Padirbkite per savo rankas ir švelniai paleiskite pirštus per plaukus, kad suteiktumėte bangų apibrėžimą ir padidintumėte savo tūrį.. 

“McMillian” taip pat iškvietė “Sebastian Whipped Cream Mousse”, 10 dolerių formulę, kuri papildo blizgesį ir erdvumą ir klasikinį “Dyson” plaukų džiovintuvą, kuris padėtų bangų formavimui. 

Manoma, kad viskas yra įspūdingai, kad galite pasiekti “Aniston” paplūdimio puikus bangas tik su trimis produktais – ypač kai svarbiausias yra toks prieinamas. 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 32 = 33