The Last-Minute Way Amy Schumer’s Stylist padėjo jai sekti vestuvių suknelę

Nors jūs buvote užsiėmęs stiklinės iškėlimu su savo galetininkais arba pasiruošę Valentino dienos dovanai, Amy Schumer trečiadienį išgyveno savo pirmąją visą dieną kaip susituokusią moterį.

Komedikas vaikšto per praeitį, kad pasikeistų įžadomis su virėja Chrisas Fischeris antradienį, per nuostabią pajūrio Malibu ceremoniją, kur svečiai buvo Jennifer Aniston ir BFF Jennifer Lawrence.

Svarbiausia detalė? Jos vestuvių suknelė. Schumer šventė savo didžiąją dieną balta linija Monique Lhuillier suknelė su pilna traukiniu ir gėlių nėriniai išsamiai.

taip

“@ Amyschumer” bendrinamas įrašas

To nepakako norint patenkinti mūsų troškimą gauti daugiau informacijos, todėl kreipėmės į Schumero stilistą Leesą Evansą už visas detales.

Kada pirmą kartą pradėjo ieškoti suknelės?
Tai tikrai buvo labai paprasta idėja. Amy man atsiuntė tekstą: “Ei, paskambink man, kai rytoj atsibusiesi, Chrisas ir aš būsime vedę”, kuris buvo tikrai žavingas. Aš rytojau prabudau prie šio teksto ir aš giggliu ir mąstančiu: “Tai manęs nenuoselgina, nes jie yra netikri laimingi”. Jis nuostabus žmogus, ir aš myliu jį, ir ji yra nuostabi žmogus, ir aš myliu ją, kartu jie taip gerai papildo vienas kitą.

Kaip žinojote, kad Monique Lhuillier suknelė buvo “The ONE”?
Kai ji pateko į biurą [kitą dieną], tai buvo taip paprasta. Ji įžengė tiesiai į ją ir mes tiesiog žinojo, kad tai teisinga. Tai buvo vienintelė Amy kojinė, kurią kada nors bandė, ir ji neturėjo neišvengiamų minčių apie tai, ko ji norėjo dėvėti, ir aš neturėjau jokių idėjų apie tai, ko norėjau, kad ją dėvėtų. Aš ką tik supratau, kad mes tai žinotume, kai bandėme. Tai buvo paprastas ir paprastas magijos būdas uždėti tą suknelę, kuri yra tokia, kaip pačios vestuvės susirinko, pačią dieną ir patirtį, kurią mes visi turėjome. Kai ji uždėjo suknelę, ji atrodė: “Aš jaučiuosi tikrai patogus, aš jaučiuosi tikrai gerai”. Mes abu tiesiog pažvelgėme vienas į kitą ir sakėme: “Eikime su juo, kodėl tai sudėtingiau nei reikia?”

Koks buvo Amy reakcija po bandymo?
Nuotaika buvo labai džiaugsminga, kaip išeina, ir “Tai smagu” ir su švelniu gailestingumu. Visi tokie patys požiūriai buvo visame procese. Tai tiesiog atrodė: “O, tai viskas vien tik tobulas”. Ir todėl niekas to neabejojo ​​ir nebuvo jokių stresų. Viskas atrodė: “Tai smagu, negalima laukti kito dienos, kol pamatysite, kaip visa tai atsiskleidžia”.

@ robandlindsayweddings

“@ Amyschumer” bendrinamas įrašas

Pakalbėkime apie jos priedus.
Amy apskritai nėra asmuo, kuris kada nors tikrai dėvi aksesuarus. Ji turi tokį “paprastą geriausią mentalitetą”, apie kurį aš myliu, nes tai tik mažiausiai komplikacijų. Su ja ir aš sutelkėme tiek daug dėmesio, kaip ji jaučiasi, ir, antra, kaip ji atrodo. Pasitikėjimas yra kažkas, kas yra daug patrauklesnė nei bet kokia apranga, kada nors galėtų būti, ir Amy tikrai priėmė šią filosofiją ir paleisti su ja savo gyvenime. Kai ji jaučiasi patogiai, ji jaučiasi gerai, ir ji jaučiasi pajėgi kažką daryti. Ir tai buvo natūra tonas apskritai suknelė. Tai pirmas kartas, kai ji tikrai nešioja bet kokius papuošalus, ir tai yra žiedas, kurį Chris jai davė, kai jis pasiūlė ją.

SUSIJUSIOS: kiekvienas Amy Schumero vestuvių detales nuo jos santuokos su virėju Chrisas Fischeris

O ką apie jos batus?
Ji dėvėjo savo mėgstamiausius patogiausius butus ir tai yra Chloé šakniastiebiai balti butinai. Tai buvo labai paprasta ir susirinko. Ji tiesiog norėjo pajusti save ir jaustis patogiai, tiesiog mėgautis patirtimi ir neturėti jokių komplikacijų. “

Ar ji seka kažką seną, kažką naujo, kažką pasiskolino, kažką mėlyną tradiciją?
Jennifer Lawrence pasirodė ir atnešė jai kažką skolintą ir kažką mėlyną. Tai buvo tobula.

Po vakarėlio, ką ji pakeitė?
Mes tiesiog norėjome kažką paprasto ir paprasto, kad ji ją dėvėtų šokti, ir tai buvo “The Row” šlepetės. Buvo puiku. Ir vėl, tai buvo vienintelis dalykas, kurį mes kada nors bandėme, todėl būtent taip buvo: “Štai šalis suknelė”. Ji nebuvo tikra, ar ji pakeis, ar ne. Bet tada, jei ji jaučiasi kaip tikrai šokanti, ji gali norėti pasikeisti į kažką tik šiek tiek paprastesnį, ir tai buvo lengva jai išmesti. Tai buvo tikrai toks pat. Tai buvo toks puikus.

Ar padėjote pasirinkti rožines bridesmaids sukneles??
Ji norėjo, kad jos sesuo Kim iš tikrųjų dėvėtų, ji tiesiog sakė, kad ji yra rausvos spalvos. Ir tokiu būdu mes kažkam giggled apie tai. Mes taip pat tikėjomės, jei būsi susituokę, tiesiog atvesime pamergių suknelės. Kokia svarbi bridesmaids suknelė, mes sakėme? Tai kaip rožinis ir gėlių vainikas ir mažas pedalo krepšelis.

Tai skamba kaip lengviausia visų laikų vestuvių.
Sąžiningai tai buvo, ir aš manau, kad tai yra dėl to, kad visi su ja susiję, Chris ir Amy, nustatė toną. Tačiau kiekvienas taip palaiko ir įsimylina savo santykius ir kaip jie gyvena kartu kartu, nes tai buvo taip lengva padėti jiems tai padaryti.

Ačiū už šias nuotraukas @marcusrussellprice ir ačiū @guyoseary visada ten ir @bridgeteverett dainuoti savo širdį.

“@ Amyschumer” bendrinamas įrašas

SUSIJĘS: Amy Schumer’io vyras yra ūkininkas ir apdovanojimų nugalėtojas

Ką kiekviena moteris turėtų atnešti su ja, kai apsipirkti vestuvių suknelėmis?
Kai perkate vestuvių suknelę, kokia yra suknelė, kurią galite dėvėti, kuri padėtų palaikyti džiaugsmingą progą? Jūs nenorite būti suknele, kuri yra nepatogi ir todėl nepatogu, tai kažkas, ką prisimenate ir susiesite su šia nuostabia diena.

Kaip už jos vestuvių padaugėjo Amy, negu padažu ją už raudoną kilimėlį?
Aš bandžiau prie jo priartėti taip pat, kad aš stiliaus Amy apskritai, nes manau, kad ji ir aš abiejų sutinkame, kad drabužiai taip pat yra mažiau svarbūs, galų gale, nei jausmas dėvėti drabužius. Žmonės, kurie žiūri į raudoną kilimą ar žiūri į įžymybes vestuves, manau, kad jie galvoja: “O, gerai, aš niekada to negalėčiau pasiekti”. Bet iš tikrųjų mes visi galime tai pasiekti, tačiau tai yra apie mus kaip asmenis, o ne apie bandymą pakartoti kažką kitą. Tai yra tikėjimas savimi.