“The 7 Most Buzzed-About Golden Globe” nominacijos “Instagram”

Prieš “Golden Globes”, šį vakarą sekmadienį einu per 8 val. EST, “Instagram” išleido labiausiai žinomų nominacijų pavadinimus – aktorius, aktores, serijas ir filmus, kuriuos neseniai pavadino, pažymėjote, patiko … iš esmės apsėstas.

Pagal jų statistiką, Svetimas dalykas veda nominuotų dramos serijų paketą, Big Little Lies išleidžia garsų toną labiausiai geriausioje miniserijose ar televizijos filme, geriausios aktorės ir geriausiai aktorių kategorijose, ir Išeik populiariausi metų populiariausių filmų kategorijoje muzikoje ar komedijoje (galbūt iš dalies dėl to, kad supainiojo su filmo “komedijos” etikete).

Slinkite žemyn apačioje, kad pamatytumėte labiausiai suplanuotus apie aktores, nominuotas kiekvienoje kategorijoje. Nuo nom dienos, šios aktorės (nors jos nebuvo lyginamos viena su kita) “Instagram” gavo daugiau triukšmo nei kiekvienas, su kuriuo jie konkuruoja “Globe”.

SUSIJUSIOS: didžiausios aukso globėjų nominacijų smulkmenos ir stebuklai

1. Katherine Langford (režisieriaus geriausia aktorė televizijos serijoje-dramoje)

Dėkojame @ australiansinfilm už neįtikėtiną naktį! Tokia privilegija gauti “Breakout” apdovanojimą už 2017 m. Masyvi šūksniai ir sveikinimai @ daniellemacdonald ir @aletheajones 朱�������� Ir labai padėkoju mano gražiai komandai už tai, kad šią naktį sukūrėme tokia ypatinga ❤️

KATHERINE LANGFORD (@ katherinelangford) pasidalinta žinia

The 13 priežastys, kodėl “Breakout” žvaigždė yra labiausiai “šurmulta” apie žvaigždę, nominuota geriausios serialo aktorės, už jos vaidmenį šou.

2. Issa Rae (Aktorės geriausios aktorės pasirodymas televizijos serijoje-muzikos ar komedijos)

#IAmWhatMakeUp www.meltingpoutmetallics.com

Paskelbta Isa Rae (@issarae)

“Breakout mega-talentas” Issa Rae yra labiausiai nuraminta apie aktorę, varžytą už geriausią aktorės apdovanojimą komedijoje ar seriale, už savo vaidmenį, vaidinamą kaip Issa Dee HBO Nesaugu.

3. Nicole Kidman (geriausia aktorė-miniseries ar televizijos filmas)

Ikona, nesvarbu paskirties vieta. Imk kelionę per # NicoleKidman repertuarą su #BigLittleLies, Hemingway & Gellhorn, Australija ir Rabbit Hole.

Pranešimas, kurį bendrina HBO (@ hbo)

Holivudo veteranas yra labiausiai “buzzed” – labiausiai žinoma aktorė, nominuota geriausios aktorės “Miniseries” ar “Made for TV” filmų kategorijai už jos nepamirštamą Celeste Wright vaidmenį kritikuojamoje Big Little Lies.

4. Laura Dern (geriausia aktorė serijoje, “Miniseries” ar televizijos filme).

Ačiū Laura Brownai (aahhh Laura Brown !!) ir @instylemagazine, Logan, Danilo, Kelsey, už nuostabią mados dieną ir įdomus bei kuriančio pobūdžio.

Paskelbta @ lauradern

Jos bendraautorė Laura Dernas yra labiausiai kalbama apie “Instagram” aktorę, nominuotą geriausioje aktorės serijoje, miniseries ar televizijos filme. Keletas jos kolegų Big Little LiesĮ ceremoniją bus įtraukti apdovanojimai Reese Witherspoon, Nicole Kidman ir Shailene Woodley..

SUSIJĘS: Laura Dern atskleidžia, kaip prasidėjo “Time’s Up” judėjimas

5. Meryl Streep (geriausia aktorės atlikta kino filme)

Ką jie darys? Steveno Spielbergo #ThePost teatras yra gruodžio 22 d.

“DreamWorks Pictures” (“@ dreamworkspictures”) bendrinta nuotrauka

Iš visų penkių nominacijų, norinčių laimėti geriausią aktorę kino filmo dramoje, nesudėtinga “Meryl Streep” sukūrė labiausiai “Instagram” už savo vaidmenį kaip Katherine Graham Paštas.

6. Margot Robbie (geriausios aktorės pasirodymas kino filmuose, muzikoje ar komedijoje)

Pramogos naktį praeitą naktį Gotham apdovanojimuose su #calvinklein #deepeuphoria #ad

“@ Margotrobbie” bendrinta žinia

“Instagram” negali nustoti kalbėti apie Robbie po jos “Golden Globe” nominacijos už geriausią aktorę muzikinėje komedijoje už savo vaidmenį Tonya Harding Aš, Tonya.

VIDEO: Čia yra 2018 m. Auksinių gobtuvų nominėliai

7. Mary J. Blige (geriausio aktoriaus pasirodymas kino filme)

#NYSTATEOFMIND #MUDBOUND #SOAW �� @dandremichael

Raštas, kurį Mary J Blige (@therealmaryjblige) dalijasi

“Instagram” buvo daugiau pasimatymų apie “Blige”, nes ji buvo nominuota geriausios aktorės palaikymo kinui už savo veiklą kaip “Florence Jackson” Mudbound.