“The 6 Most Ridiculous Lyrics from Kanye West’s New Album”, “The Life of Pablo”

Kaip Kim Kardashian taip apgailėtinai paskelbė, vakar buvo ThursYe, dar žinomas kaip Kanye West “Yeezy” 3-ojo sezono pasirodymas, taip pat planuojama jo naujojo albumo išleidimo data, Pablo gyvenimas. Vienintelis įvykis beveik sukėlė internetą, tačiau jis taip pat atnešė mums reperio septintąją solinę LP, kuri yra evangelija, kuriai būdinga sparčiai auganti instrumentalė, ir siūlo The Weeknd, Rihanna, Mary J. Blige ir kt. Svečių balsus. Ir, žinoma, be Vakarų prekių ženklų nėra beprasmių linijų. Žemiau mes suapvalinome geriausius iš krūvos, jūsų savaitgalio pramogoms.

1. “Gotham mados šou, man reikia kito kostiumo / PETA’s mad”, nes aš padariau striukę outta possum “. – Kanye West, “Freestyle 4”

2. “Aš esu getas” Oprah “. – Kanye West, “Freestyle 4”

3. “Man reikia kiekvieno blogo b-tch iki Equinox / Man reikia žinoti teisingai žinoti, jei jūs baisi ar ne.” – Kanye West, “High Lights”

SUSIJĘS: 5 dalykai, kuriuos praleidote Kanye West “# YeezySeason3 Show”

Geriausia Lyrics from Kanye’s New Album TLOB
Twitter / Kanye West

4. “Ką daryti, jei Kanye padarė dainą apie Kanye / Called” Aš praleidžiu seną Kanye “/ Man, tai būtų Kanye / Tai viskas buvo, Kanye / Mes vis dar myliu Kanye / Ir aš vis tiek myliu tave kaip Kanye loves Kanye ” – Kanye West, “Feed Back”

5. “Bet tu nebūsi pakelk mano balsą”, ypač kai mes esame “Gisele” parduotuvėje “. – Kanye West, “FML”

6. “Jūs bandėte žaisti gražiai, visi tiesiog pasinaudojo / Jūs palikote savo šaldytuvę atidarytą, kažkas ką tik pasiėmė sumuštinį”. – Kanye West, “vilkai”