Testuota redaktorė: “Kerry Washington” grožio švarumas

“Išpažintis: aš išbandžiau kiekvieną sulčių valymo ten, ir labiausiai rezultatas svorio yo yoing. Taigi aš buvau skeptiškai nusiteikęs išbandyti Snyderio grožio-diktofono dietą. Užpildžius septynių puslapių sveikatos klausimyną su išsamia informacija, dauguma mano, kad TMI, aš turėjau valandų trukmės konsultacijas su Snyderiu. Jos vertinimas: mano dabartinė grūdų dieta buvo kliūtis virškinimui, nes sudėtingi angliavandeniai greitai nesupjauna, sumaišant su baltymu. “Keičiant maistą, kurį valgote, radikaliai pasikeičia jūsų išvaizda ir jausmas”, – patarė ji.

“Valandos vėliau valgio planas buvo mano dėžėje. Jis buvo sudarytas iš karšto vandens su citrina, probiotikos vitaminu ir” Snyderio “prekės ženklu” Glowing Green Smoothie “pusryčiams, salotoms ir veggio pagrindu pagamintai sriubai pietums ir baltymui su daržovėmis arba Daržovės ir vienas grūdas vakarienei. Obuoliai, kūdikių morkos ir kokoso pieno jogurtas buvo įteisinti užkandžiai. Jei cukraus cravings streikotų, turėjau valgyti keletą tamsaus šokolado gabalėlių, kurių sudėtyje yra 72 proc. kakavos ar daugiau.

FOTO: Kerio Vašingtono geriausias raudonojo kilimo išvaizda

Kerijus Washington's Beauty Cleanse
Mandagumas

“Snyderis buvo skirtas tekstui už bet kokius užsimenamus klausimus, ir aš pasinaudojo šia galimybe restoranuose – man buvo pasakyta, kad ilgametis klientas Reese Witherspoon taip pat daro. Geriausia dalis -” Cheat Days “nėra” off-limits “.” Neatsisakykite savo smegenų tai turi veikti, – pasakojo Snyderis. “Gerai, kad kartą keletą kartų turėtumėte mėsainį.” “

Rezultatai: “Po 30 dienų buvau daugiau energija, turėjo mažiau skrandžio skausmų ir prarado 5 svarus”.

Sip savo kelią ploną su žėrinčiu žaliu plaktuku

Šis skanus mišinys supakuotas su pluoštu, kuris šviesina odą ir pradeda svorį.

Ingridientai
1-2 puodeliai šalta, filtruotas vanduo
3/4 svarai organinių romėnų salotų
1 maža krūva organinių špinatų
3-4 organinių salierų stiebai
1 grupė organinių žiedadulkių arba petražolių (neprivaloma)
1 ekologiškas obuolys, šerdis ir sėklos
1 organinis kriaušių, šerdis ir sėklos
1 organinė banana
1/2 organinės citrinos, nuluptos.

SUSIJUSIOS: “J. Lo” treneris pakeitė mano kūną

Nurodymai
Sumaišykite vandenį, romėną, špinatus, salierus ir pasirinktinius ingredientus, o impulsas mažas iki lygus. Palaipsniui didinkite greitį, tada pridėkite obuolių, kriaušių, bananų ir citrinų. Sumaišykite iki tolygiai.