Teorija: Pete Davidson’s Queer Eye Makeover padėjo jam Woo Ariana Grande

Grįžęs dienai (gerai, kovo mėn.) Pete Davidsonas atnaujino savo “Staten Island” “Guido Trash” estetiką, kad atitiktų aukštus standartus Queer Eye“Rezidentės mados ekspertas,” Tan France “.

Šoninė juosta: ar tai, kaip Davidsonas wooed sužadėtinę Ariana Grande su savo naujai atrastu Timothée Chalamet įkvėptu nuojauta?

Bet kokiu atveju, “Netflix” žvaigždė paskolino savo patirtį Šeštadienio vakaras gyvai mesti narys, kai apsipirkimas Saks Fifth Avenue – ir (ačiū, pop kultūros viršininkai) buvo sugautas ant juostos.

Prancūzija iš karto kritikavo Davidsono negabaritinį stilių, teigdama, kad jis investuoja į geresnius drabužius ir pasirenka mažesnes spalvas, ypač kai kalbama apie savo kadaise merginos Cazzie David ir jos šeimos narius (Pažabok savo entuziazmą“Larry Davidas ir tt).

“Maniau, kad man buvo panašus į natūralų puošmeną, bet tai labai malonu sužinoti, kad visą laiką praleidau kaip s”, – Davidsonas juokavo su Prancūzija. “Kažkas turi man pasakyti. Jūs žinojate žmones, kurie panašūs į savo dantis? Tai yra tas pats dalykas – aš turiu s-viską per save. “

Mes tiesiog pakliuvom saks

Pita Davidsono (@petedavidson) bendrai paskelbta žinia

Aš negaliu būti didžiausias, kad pasidalintų su jumis. Praėjusią savaitę man pasisekė šaudyti “SNL digital” trumpą su neįtikėtinu “@petedavidson”. Taip, aš vis dar šunu! �� Aš negaliu suteikti jums daugiau @queereye epizodų, bet čia yra tai, kad tau vyktų. Nuoroda į vaizdo įrašą yra mano bio. Eikk jį ir žiūrėk, ką tu galvoji. Ačiū @ nbcsnl ir @saks už mane, ir į @heidilgardner prisijungti, mano meilė.我

Pasidalijama T A N. F R A N C E (@ tanfrance) on

Queer Eye-ir Prancūzijabus Grįžkite į “Netflix” antrąjį sezoną birželio 15 dieną. (Ir mes įsitikinę, kad Davidsonas netrukus vėl grįš į jūsų naujienų kanalus ir daugiau Ariana Grande dramos).