Tenisas yra labiau įdomus žiūrėti, kai Rafaelis Nadalas jums užtruks

Antradienį Niujorke jis buvo 90 laipsnių, tačiau dauguma žvaigždžių ir modelių, kurie parodė, kad Tommy Hilfiger’o atidarymo renginys Bryant parke, kuriame Rafaelis Nadalas pasaulinis ambasadorius už prekės ženklą, buvo visiškai apsirengęs iš prakaito pagamintų drabužių. “Hilfiger” ką tik paskelbė, kad “Open Open-bound” teniso pro yra naujas prekės ženklo apatinio veido veidas, TH Bold kvepalai ($ 62 / 3,4 oz., Macys.com) ir “Tommy Hilfiger Tailored” kostiumų kolekcija. (Jei dar nematėte “Nadal” apatin ÷ s aprangos kampanijos, vis tiek gėda, bet persikelkite žemyn). Tačiau tokio įspūdingo pranešimo, modelio Noah Mills dėvėjo švarką, Chanel Iman ir Hannah Davis turėjo švarkus, ir pats pats Rafael Nadal parodė į viršų į kostiumą.

Rafaelis Nadal plays tennis at the Tommy Hilfiger and Rafael Nadal Global Brand Ambassadorship Launch at Bryant Park on August 25, 2015 in New York City.
Mike Stobe / “Getty Images”

Minios susirinko rytiniame parko gale, nes žmogus ant “megaphone” šaukė visiems artimiesiems ir norėdamas pasimėgauti įprastais Tommy Hilfiger logotipo formos ir spalvos teniso kortele. Iš jų, VIP (įskaitant Dee Hilfiger), iškepėjusį karštą saulę, sėdintį mini stenduose, taip pat padarė Nat Wolffas, kuris kartu su savo teniso megafano tėčiu išvedė kartu. Netrukus Tommy Hilfiger ir Nadal aplankė centrinį teismą, kad pasveikintų visus parodos rungtynes. “Man labai malonu būti šios kampanijos dalimi, – sakė Nadalas. “Tai labai ypatingas momentas”.

Tommy Hilfiger and Dee Hilfiger attend the Tommy Hilfiger And Rafael Nadal Launch Global Brand Ambassadorship at Bryant Park on August 25, 2015 in New York City.
Gary Gershoff / WireImage

Tai tikrai buvo. Netrukus ministrė pasakojo ministrę “Jane Lynch”, kuris buvo apdovanotas “Sue Sylvester” vertingu “Hilfiger” keliu, – sakė minis: “Tai ne jūsų įprastas teniso rungtynės. Mes sukūrėme seksualų tvistą. Mes žaidžiame teniso teniso! vienintelis skirtumas yra tas, kad, kai žaidžiate tašką, priešingos komandos narys turi pašalinti drabužius “. Klausyk savo kalbos čia:

Atėjo laikas atskleisti daugiau nei mūsų naujausią apatinių kampaniją. Būkite pasiruošę @JaneLynchOfficial, atvykstamoji jus iš advokato kėdės. Žaidimas yra! #TommyXNadal

Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger) paskelbtas vaizdo įrašas

Aha! Štai kodėl žmonės karštuoju šiluma sirgo kabeliu megztuku. Netrukus prasidėjo rungtynės ir drabužiai nuskendo. Pirma, dviem partnerių modelių komandoms buvo priskirtos tokios vietos kaip Constance Jablonski, Noah Mills, Hannah Davis ir Akin Akman. “Shirtless tenisas yra geriausias būdas tenisas turi būti žaidžiamas,” Davis mums sakė. Bet jis tapo geresnis, ir dar daug įžeidžiantis. Šio rungtynių nugalėtojas toliau grojo pats Nadalas.

SUSIJĘS: Maria Sharapova “US” atvira apranga yra gražiai paprastas

“Nadal” priėmė teismą prieš naujoką Chanelą Imaną ir superatlankį “Akman”, modelį, kuris, kaip sakė Lynchas, juokavo kaip “parduodamas” “SoulCycle” instruktorius su 10-os abs absoliutų “SoulCycle” instruktoriumi, “gali paversti mergaitę tiesiai”. Po kelių salių, Akmanas prarado daugiausia visko, ir Imanas buvo iki savo sporto liemenėlė. “Aš niekada anksčiau nieko nereikėjo”. ji mums anksčiau sakė.

Arturas Kulkov plays tennis at the Tommy Hilfiger and Rafael Nadal Global Brand Ambassadorship Launch at Bryant Park on August 25, 2015 in New York City.
Mike Coppola / “Getty Images”

Tačiau netrukus Rafa neteko taško. Išjungtas atėjo diržas. Tada dar vienas klausimas. Tada kaklaraištis. Kitas klausimas. Tada laikrodis. Kitas klausimas. Tada marškinėliai. “Tai yra toks atvirkštinis seksizmas”, – sakė Lynch su šypsena. Šiuo metu moterys squeals, įskaitant Lake Bell, kuris prisijungė prie “Lynch” komentuoti žaidimą. “Netikėtam Nadal’ui”, – sakė Bell prieš rungtynes ​​pradėjęs. “Ten yra kažkas super sekso apie tai, kaip tenisas yra geras. Gal tai viskas grubiai.”

Įvykis hosts Lake Bell (L) and Jane Lynch attend the Tommy Hilfiger And Rafael Nadal Launch Global Brand Ambassadorship at Bryant Park on August 25, 2015 in New York City.
Gary Gershoff / WireImage

Žinoma, tai buvo tik parodyti. Nebuvo jokio būdo, kad Nadalas būtų praleisti, kad daug kamuoliukus nukentėjo jo keliu, ypač vaikinui, kuris, pasak “tennis.com”, vidutiniškai dirba 114 mylių per valandą. Bet tai buvo geras pasirodymas. Kadangi mes galime visi žiūrėti, kaip ten žaisti tenisą televizoriuje ir “US Open” kitą savaitę. Tačiau, norėdamas švęsti apatinius kampanijas, reikėjo apžiūrėti drabužius. Ir mes laukėme. Kaip stendai ir minios išsisklaidę, Nadalas paskutinį kartą nuimamas, išimdamas savo striukę, demonstruodamas abs jo smagumus apatinių kampanijoje ir siūlančius žvilgsnį savo Tommy Hilfiger apatiniuose drabužiuose. Tai, ką mes manome, laimėti.

Nauja “#TommyHilfiger” apatinio trikotažo žvaigždė viską išjungia. #RafaelNadal #TommyXNadal

Nuotrauka, kurią paskelbė Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger)

SUSIJĘS: Ar Cristiano Ronaldo Tapk N.Y.C.’s David Beckham?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =