Tendencija dėvėti dabar: šitie šventės mėgstamos Bell Bottoms!

Negalima vadinti tai grįžti! Naujausia diskotekų eros tendencija sugrįžti į mados prožektorių yra niekas kitas, kaip varpelio apačia. Šis 70-mečiui įkvėptas džinsinio siluetas yra sveikintinas nukrypimas nuo vis populiarus lieso džinsinio, ir tas, kuris šventes – ir mes – mylime.

Pradėkime nuo Heidi Klum, kuris nešiojo savo genetinius tinklus ir dygliuotus džinsus atvykdamas į JFK oro uostą Niujorke. Modelis ir Amerikoje tolesnis geriausias modelis Teisėjas suporuotas su šviesiai mėlyna mygtuko žemyn, “Hermès Birkin” krepšiu ir “Aviator” saulės akiniais, kad būtų lengvas, bet elegantiškas purškimo nustatymo stilius. Olivija Munn dėvėjo “Khaki” pjūvį, kurią ji sukūrė paprasto balto rezervuaro ir “Dannijo” karoliai, o ne Losandželede. “70-ųjų siluetas įpurškė kitokią pagrindinę aprangą su tinkamu smūgiu. Tuo tarpu Chrissy Teigen nuvyko į labiausiai “70-ųjų įkvėptą išvaizdą visiems, susivienijęs savo lengvą ranką džinsus su apipjaustytais baltais viršaus Jennifer Kleino Indulgencijos dienai Los Andžele. Išvaizda buvo moderni diena Čarlio angelai geriausiu būdu. Groovy!

Norite patarimų, kaip stiliaus visus savo džinsus? Patikrinkite 30 dienų džinsinio galerijos patarimus, kaip stiliaus visus džinsus!