Teisėjų kūnas kalba apie darbą su dviem Robertais

Ką gausite, kai sumaišysite Robert Downey Jr su Robert Duvall? “Bobai”, kaip dauguma Teisėjas ragina juos ir daugybę sidabro ekrano talentų. Teatrai prasidedantys praeitą penktadienį, spalio 10 d., Dramoje daugiausia dėmesio skiriama Čikagos advokatui (Downey), kuris eina namo į Indianos valstiją po to, kai jo motina praeina. Kai jis sužino, kad jo nusikaltęs tėvas (Duvallas), teisėjas, yra apkaltinamas nužudymu, jo byla priskiriama “Downey Jr.” simboliui. Mes patekome į filmą “Mėnesio”, atėmus “Roberts” – Toronto tarptautiniame kino festivalyje, ir paprašė jų kiekvieną filmuoti. Štai ką jie turėjo pasakyti:

Vera Farmiga: “Dobkino troškimas ir ryžtas buvo toks užkrečiamas”, – sakė “Farmiga”. “Jis ir Downey turi simbiozinius santykius – jie tik įkvepia vienas kitą, o linksmas ir džiaugsmo dvasia iš tikrųjų iššoko iš viršaus”, – pridūrė ji. “Su dviem Roberts prie vairo, tai tik Amerikos kino herojai”.

Vincentas D’Onofrisas: “Shelburne”, Masačusetsėje, įsikūrusiame “ten buvo tiek daug intensyvių dienų ir scenų, kad mes galėtume išeiti, kad išlaikytų moralinę pusiausvyrą”, – sakė D.Onofrio. “Buvo daug anekdotų ir įspūdžių. Mes visi pakabinti ir gana gerai pažinti vieni kitus “.

Dax Shepard: Dėl “Shepard” filmas buvo susijęs su maistu. “Mes turėjome didžiulį vakarienę šiame nuostabiame sode, vadinamame” Red Rooster “, ir Duvall sėdėjo prie stalo”, – sakė Shepard. “Jis kažkaip žino viską, kas geriausia – manau, kad dabar žinau kiekvieną geriausią amerikietišką restoraną Amerikoje”, – pažymėjo Šepardas. “Duvall netgi žino geriausius dalykus, kurių jam nepatinka. “Akivaizdu, kad šalia jo viešbučio buvo surengta keletas tarptautinių” cappuccino “šaudymo operacijų. Jis iš anksto nurodė:” Man nepatinka cappuccino, bet jie yra geriausi “.

Jeremy Strongas: “Per pusę laiko ji atrodė kaip” The Actors Studio “, pusę laiko ji buvo kaip” Ringling Brothers Barnum “ir” Bailey Circus “,” Stiprus sako, kad yra nustatytas. “Kino dinamika atspindėjo dinamiką, nustatytą ta prasme, kad jaučiu, kad turėjau du didelius brolius ir tėvą. Mano didieji broliai daug laiko praleidžia man, bet taip pat mane ir saugojo “.

Patikrinkite priekabą žemiau Teisėjas, šiandien teatruose!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − = 67