#TBT Mada: Parduokite aprangą Įkvėptas Jennifer Lopez’o 2001 m. “Meilės nekainuoja kažkas” muzikos vaizdo įrašas

Sveiki atvykę į mūsų “#Thoverback” ketvirtadienio versiją, kurioje renkame originalius muzikos vaizdo įrašus ir išparduodami įsimintinų išvaizdų. Pasiruoškite nostalgišką vašką, kad atsipalaiduotumėte.

Tiems, kurių meilė nieko nereiškia, Jennifer’as Lopez’as tikrai klasifikuotoje klasikinėje klipas sportuoja beprotiškus aukso aksesuarus. Bet mes turime pripažinti, kad “Bling” (hey, kai Romoje … ar 2001 m.) Išsiskleidžia savo “Miami-chic” vibe, kad spalvingi efektai – aviatorių atspalviai ir visi. Ir nors ši žinia yra vertinga tikra meilė materialinėms prekėms, mes sakome, kad nėra nieko blogo, nustatant abu dalykus. Taigi eikite į priekį ir pasimėgaukite mini parduotuvių šurmuliu, kad gautumėte atnaujintą J.Lo išvaizdos versiją, kuri gali jus paimti iš švelnios pietų iki įprastos datos.

a outfit layed out inspired by Jennifer Lopez's music video
Mandagumas

Parduokite gabalus (laikrodis iš viršaus į dešinę): “Marc Marc Jacobs” karoliai, 158 dol.; saksfifthavenue.com. Auskarai “Melissa Joy Manning”, $ 365; net-a-porter.com. “Ray Ban” akiniai nuo saulės, 150 $; rayban.com. Intermix rankovių tranšėjos, 350 USD; intermixonline.com, Stuart Weitzman kulnai, $ 398, stuartweitzman.com. AMO Džinsai, 246 $; farfetch.com. Maiyet ragų karoliai, $ 795; shopbop.com. Jennifer Zeuner žiedas, 220 USD; saksfifthavenue.com. Zara talpykla, 17,90 Lt; zara.com.

 

 

NUOTRAUKOS: Jennifer Lopez “Head to toe” atrodo nuo sezono 14 Amerikos dievaitis