Taylor Swift veidas ateina prie UPS sunkvežimio prie tavęs

TK
Taylorswift / Instagram

 

Staigmena! Kitas kartas, kai gausite paketą iš UPS, Taylor Swift veidas gali būti sunkvežimio šone. Taip, dėka naujos populiariosios žvaigždės partnerystės su pristatymo kompanija, jos viza bus keleivinių sunkvežimių keliose miestuose.

Šis naujas bendradarbis yra 27 metų dainininkės reklaminių pastangų tema būsimam albumui, Reputacija, ir tai tikrai unikalus požiūris. Pirmieji sunkvežimiai išvyks ir šiais savaitgaliais Niujorke, Našvilyje ir Atlante, todėl pasilikite “Swift” pristatymui!

Be “Swiftie UPS” sunkvežimių, pristatymo kompanija taip pat rengia konkursą, kad keletas laimėjusių gerbėjų atsiųstų į būsimus “T. Swift” koncertus, taip pat yra ir kitų kietų prizų.

O, bet tai dar ne viskas! Dainininkas “Look What You Made Me” taip pat yra “UPS” naujausios kompanijos žvaigždė. Trumpajame klipe Swift pakuojamas dėžutė, nes jos dainos groja fone, o dešinėje pabaigoje ji suteikia kamerą šlykštą šnervę. Pasižiūrėk:

Galėtumėte laimėti “Taylor Swift Concert Flyaway” paketą, kai iš anksto užsisakysite * Taylor Swift naują albumą #reputation iš UPS! Jei norite iš anksto užsisakyti, spustelėkite mūsų profilio nuorodą. #TaylorSwiftPagalba �� �� �� * Nebuva perkama. Žr oficialias laisvo įvedimo metodo taisykles. Tik 50 JAV vienetų, tik 18 metų amžiaus. Baigiasi 17/17/17.

UPS (@ups) bendrai naudojama žinia

SUSIJĘS: “Taylor Swift” naujasis muzikinis vaizdo įrašas bus “Premiere” per “Katy Perry” pateikiamus VMA

Mes tikrai esame “Swift” netradicinio pardavimo metodai.