Taylor Swift įrodo, kad “Plaid” yra neutralus, išsiveržiantis kiekvieno “Go-to Fall Uniform”

Sveiki atvykę į Niujorką Taylor Swift!

“Bad Blood” dainininkė niekuomet nieko neišskleidė, bet gerai išgarsėjo N.Y.C. trečiadienį, kai ji išėjo į atsitiktinį rudens ansamblį.

“Swift” savo gatvės stiliaus žinių naudoja patogiai juodos, raudonos ir baltos spalvos pledų marškinėlę iš Rails, koordinuodama paprastą marškinėlę su juodais liesomis kelnais ir juodos odos “Gucci” kaljanų pora (630 dolerių; bergdorfgoodman.com). Visada pasiruošę pridėti prie grožio, 26 metų pop žvaigždė papildė savo išvaizdą su atitinkamu kryžminio kūno maišeliu ir paprasta auksine grandine.

Neseniai vienintelis, “Swift” taip pat debiutavo savo naują “Daryti į miesto gatves: ištemptas drožlė su gabaliomis kirpčiukėmis. Dailininko subtilus atnaujinimas žymi jos kelią į pragaro pragaištingumą ir įrodo, kad “Swift” sutelkia dėmesį į save, naujus, naujus, Tay!

Rugsėjis 28, 2016

“Swift” įdiegė savo gatvės stiliaus žinias, kad būtų gerai naudojamas patogioje juodos, raudonos ir baltos pledinės marškinėlėse, derindamas paprastą marškinėlę su juodais liesomis kelnais ir porą juodos odos “Gucci”.

Gardiner Anderson / Bauer-Griffin / GC vaizdai

Antradienio vakarą ji pristatė savo naują išvaizdą ne tik su brow karaliene, bet ir gerbiamu komandos nariu Cara Delevingne.

SUSIJĘS: “Taylor Swift” demonstruoja savo “Mile-Long” kojas mergaičių vakarą su Cara Delevingne

Dabar žiūrėkite daugiau “Swift” geriausių gatvių stiliaus.