Taylor Swift paverčia savo raudonojo kilimo sugrįžimą Billboard Music Awards

Sveiki atvykę į raudoną kilimą, Taylor Swift! Dainininkė nustebino gerbėjus, dalyvaudama 2018 m. “Billboard” muzikos apdovanojimuose Las Vegase, pažymėdama savo pirmąjį pagrindinį apdovanojimų šou pasirodymą, nes ji dalyvavo BMI pop apdovanojimuose 2016 m. Gegužės mėn..

Už savo raudonojo kilimo grįžimą Swift ištraukė visus sustojimus. Ji atvyko į renginį, atrodantį visiškai spalvingi romantiškoje šviesiai rausvos grindų aprangos suknele. Eterinis išvaizda pasižymėjo dideliu plyšiu, kuris parodė savo mylių ilgio kojas ir sudėtingą sidabro siuvinėjimą. “Delicate” dainininkė išlaikė savo aksesuarų paprastumą, pasirenkant sidabrinius platforminius kulniukus ir deimantines kilpelius. “Swift” išbaigė išvaizdą, pasididindamas savo silpnomis blondinėmis plaukais mažame smegenų dangtelyje ir dėvėdamas savo parašą ryškiai raudonąja lūpa. 

Taylor Swift BBMAs - embed
Frazer Harrison / Getty Images

Ji ne tik žiūri į ką nors švęsti, bet ji taip pat nugalėjo apdovanojimą “Top Female Artist”. 

Taylor Swift

“Versace” suknele, Jacquie Aiche Jasmine Snake Ring ir Fernando Jorge Fusion Arrow žiedas

John Shearer / Getty Images

SUSIJĘS: “Best Fashion” 2018 m. “Billboard” muzikos apdovanojimai “Red Carpet”

Tai buvo įtemptos žvaigždės savaitgalis. Šį savaitgalį ji pasirodė per du parduotus pasirodymus “Rose Bowl” stadione Kalifornijoje, kur ji išleido keletą staigmenų svečių, įskaitant “Shawn Mendes” ir “Selena Gomez”,

Gomez prisijungė prie Swift scenoje už savo dainos “Ranka į save” atlikimą. “Swift” pristatė Seleną kaip “vieną iš realiausių ir tikriausių draugų, kuriuos aš turėjau visą savo gyvenimą”, prieš šokinėjant į džemą kartu. Per mielas.