Taylor Swift negali gauti pakankamai jos penkiasdešimt atspalvių blizgučių lūpų: Watch

Kaip paaiškėja, Taylor Swift yra toks pat apsėstas, kaip mes su ja “Aš nenoriu gyventi amžinai” muzikos vaizdo grožio išvaizdą.

Praėjus beveik savaitę po to, kai ji ir Zayn Malik debiutavo muzikinį vaizdo klipą “Aš nenoriu gyventi amžinai” Penkiasdešimt atspalvių tamsiau garso takelis pop žvaigždė gydo mums daugiau gėrybių, t. y. užkulisinių filmukų. Naujame vaizdo įraše “Swift” mums atrodo akivaizdūs makiažo veidai ir juokeliai apie jos veikiančius įgūdžius ir jos ankstyvasis šaudymo laikas, kuris įvyko Londone.

Nors mes visi matėme Tay roką savo parašo raudonos lūpos, 27 metų giliai tamsiai pilka, blizganti lūpų dažai muzikiniame vaizdo įraše yra ryžtingai drąsiau. “Tai, ką mes darome dabar, yra blizganti lūpa, kurią aš žiūrėjau į ūglių ir kilimo ir tūpimo takus bei kitus dalykus, bet aš to neįrodiau, kad žmonės tai daro muzikiniame vaizdo įraše ar kitokiu būdu”, – “hitai” “Wildest Dreams” paaiškina vid. “” Aš tiesiog, kaip, iš tiesų susižavėjo lūpomis dabar, manau, kad aš turiu diskų kamuoliuką ant mano veido “.

Mes taip pat matome, kaip blondinė grožis linksmina savo pasirodymą ir praktikuoja savo modelį – vaikščioti viešbučio gale.

“Ar tu sugauti tai? Ar matai, kad paskutinis imasi, ką aš padariau? Tai, kaip aš galėjau išgydyti galvos nugarą?” ji sako.

Nors mes nematome Maliko naujose medžiagose, tai yra priežastis, apie ką Swift aiškina klipo pradžioje..

SUSIJĘS: “Taylor Swift” ir “Gigi Hadid” radijo laidoje “Niekada nenori gyventi amžinai”

“Tai anksčiau nei aš noriu netgi sakyti. Mes pradedame filmuoti” Nenoriu gyventi amžinai “, – sako ji. “Ir aš pirmą kartą, nes aš aišku, kad nereikalauju pakankamai lėtai skambučių laiko. Kadangi Zayn miegojo kažkur Londone, aš įsivaizduoju, pagal tam tikrą šilko antklodę”.

Žiūrėti visą už scenos klipą viršuje ir spustelėkite čia, kad galėtumėte išgyventi “Moody” muzikinį vaizdo įrašą “Aš nenoriu gyventi amžinai”.