Taylor Swift eina prancūziško šoko juodos ir baltos spalvos juostelėmis

Vienintelis gyvenimas, atrodo, sutinka su Taylor Swift. 26-erių metų pop princesė trečiadienį Niujorke pasitraukė iš lauko, poliruoto ir teigiamai prancūziško juodos ir baltos juostelės minideros. “Swift”, kuris anksčiau šį mėnesį padalijo Tomą Hiddlestoną, rekordiškai trumpai pasirodė, kad sukrėtė tuos “blizgus”.

“Bad Blood” dainininkė pasirinko formos juodos ir baltos juostelės minidresą su demure Crewneck, kad parodė savo kreives, taip pat savo ilgas liesos kojos, kad atsitiktinis išvykimas. Swift pritaikė savo išvaizdą su burgundine oda “Michael Kors” ir mažu kūdikio mėlynojo krepšio pora, o gilios raudonos lūpos davė platinos dainuojamojo meno ansambliui šiek tiek daugiau pop dainų.

Rugsėjis 14, 2016

Pop princesė atrodė pasiruošusi ir poliruota juodos ir baltos juostelės minidress su Burgundija Michael Kors klaipeda ir maža mėlyna krepšys, o ne į Niujorke.

AKM-GSI

“Swift” mėgaudamasis “New York” mados savaitės merginomis komandai, nes ji gavo didelę kvalifikaciją. Praėjusį penktadienį ji sėdėjo pirmoje eilėje Tommy Hilfiger pasirodyme, pasirodžiusi jūrine įkvėptimi, o pirmadienį dainininkė dėvėjo mėlyną ir baltą raštą, kad galėtų mėgautis naktį mieste su BFF Gigi Hadid ir jos vaikinu Zayn Malik.

SUSIJĘS: Taylor Swift grįžta į 90-ųjų Grunge stilių, vaikščiodamas per N.Y.C.

Gerai, Taylor!