“Taylor Hill” gyvenimo diena: 14 valandų kelio su “Victoria’s Secret” naujausiame angele

Trečiadienio rytą 9:30 val. Pasidaviau Tayloro kalne, ji jau dirba ir dirba tris su puse valandos. Ji slysta iš 120 mm Louboutins pora (arti didžiausios, kurią jie daro), kurios, be abejo, yra pėsčiomis ir į leopardo spausdinimo pora. Mes pasikeičia sveikinimais, nes Tayloras ir aš iš tiesų yra senieji Angelo pažįstami.

@vspink data naktis su @ taylor_hill (kita) #lovepink ���� Naujienos

Nuotrauka paskelbta @ danielleprescod

Praėjusiais metais aš stengiausi paversti save “Viktorijos paslapties angelu” ir aš apklausią Taylorą, kuris pirmą kartą vaikščiojo “Pink”, “vaikystės skyriuje”, kaip ją pavadino.

Ir dabar … paskutinė istorija apie tai, kaip uždirba savo sparnus, yra gyvas @ elleusoje. Sužinokite, kaip sunkus angelas yra. @ taylor_hill ir @isabelifontana_official pagamino mane už tai. #vsfashionshow #earnyourwings (ps ne taip liūdna, aš turiu rasti kitą aspiracinį tikslą … iki kitų metų tai yra)

Nuotrauka paskelbta @ danielleprescod

SUSIJĘS: Sužinok Taylor Hill geriausius kelionių patarimus apie grožį

Mėnesiais vėliau Tayloras būtų pateptas savo paties sparnais ir įtrauktas į labai, labai elito draugiją, kuri yra Viktorijos paslaptis. Daugeliu atžvilgių entuziastingas 19-erių metų vyras yra lygiai ta pati mergaitė, kurią praėjusiais metais pamačiau nustebinančią už backstage, tačiau daugybe jos skiriasi. Be to, turėdama savo sparnus, ji taip pat susitrenkia su gilia aplinka, be manęs. Ji turi išsamią informaciją apie saugumą, ventiliatoriai, išdėstyti aplink bloką ir su ja susitikti, ir beveik milijonas “Instagram” stebėtojai, bet neapsigaukite. Taylor vis dar naudoja viešbučio šampūną ir atsisako apsirengti skrydžiams. Aš praleidau kitas 12 valandų su ja su neryškiu čigonu Čikagoje su visur esančia giliųjų indų pica. Taip, ji valgė. Ne, aš ne. (Gerai gerai, mačiau šiek tiek.) Štai kas dar įvyko, minutė po minutės:

6:02 a.m..: “Aš perspėjau snaudimo signalą. Aš buvau budęs savo lovoje, kol jie atsikėlė į duris ir aš atsikėliau “, – sako Hill. Jie, tai reiškia tuo pačiu metu metaforiško ir pažodinio kaimo narius, norint gauti angelą, skirtą visuomenei: 1 kirpykla, 1 makiažo dailininkas, 1 drabužių spinta stilistas, 1 drabužių spinta, 1 publicistė (Viktorijos paslaptis), 2 socialinės žiniasklaidos priemonės korespondentai, 2 papildomi publicistai (agentūros), 1 fotografas ir saugumas.

6:15 val.: “Jie atėjo pas mane. Aš buvau tarsi “Tu anksti!”, Tada aš susilaužiau “, – sako ji.

6:45 a.m.: Hill pradeda plaukus ir makiažą. Visas procesas trunka apie pusvalandį. Marty (hairstylist) ir Hung (makiažo atlikėjas) abejoja, kaip rytus ji turi dirbti. Laimei, nes per visą dieną ji turės apie 6 makiažo ir plaukų prisilietimas.

Taylor Hill Diary
taylor_hill / Instagram

7:05 a.m..: Hill yra pusryčiai. “Turėjau kiaušinių, bekono ir bulvių bei kai kurių apelsinų sulčių ir puodelio kavos”.

08:00.: Ji yra apsirengusi ir pasirengusi pirmą rytą pasirodyti. Aš paklausiu jos, kaip ji nusprendė pasirinkti šiandienos aprangą, ir tai buvo beprasmiška, nes stilistai Nickas Nelsonas ir Tayloras buvo tinkamos prieš dvi savaites, prieš tai net atvyko į Čikagą. Angelai nieko neduoda.

8:15 val.: Hill keliauja į savo pirmąjį rytą parodos išvaizdą

8:30 val.: Pirmasis makiažas prisilies prie dienos

Taylor Hill Diary
taylor_hill / Instagram

8:45 a.m.: Hill pasirodo pirmame ryte. “Tai buvo greita. Jie turėjo manęs paklausti apie angelą, o jie to nedarė! Aš nepamenu, ką studija net atrodė. Čia buvo mėlyna, daug mėlyna, ir aš atsimenu sėdintį ant kėdės “, – prisimena ji vėliau.

9:30 val.: Kalnas perkeltas į antrą ryto dienos pasirodymą: “Windy City Live”.

9:45 a.m.: Antroji plaukų ir makiažo apipjaustymas ir drabužių spinta keičia dieną ir prideda narį į savo komandą: aš!

Taylor Hill Diary
Andriejaus diena

10:30 m.: “Hill” pasirašo sieną žaliojoje “Windy City Live” kambaryje ir perleidžia “Victoria’s Secret” pokalbių sąskaitą apie 6 ar 7 savarankiškai.

11:20 val.: Ji pasirodo “Windy City Live”, kur jie atneša jai iš savo mėgstamiausio šaknies jungties Čikagoje šakeles: Twin Anchors.

11:24 val.: Nick (drabužių spinta) ir Hung (makiažas) skubėti ant rinkinio per komercinę pertrauką, kad patikrintų sugadinimą. Nėra nė vieno. Taylor yra angelas.

11:45 val.: Palikite “Windy City Live” studijas, kuriose yra du (šiek tiek) eskiziniai vyresni vyrai, laukianti Tayloro. Apsauga įgauna ją į automobilį ir mes esame ne JAV “Cellular”, pateiktame “White Sox” žaidime.

12:00.: Atvykstate į JAV mobilųjį lauką ir Taylor pateks į trečiąjį spinta ir plaukų bei makiažo pokyčius. Šį kartą ji gauna pėdkelnį. Galų gale tai sporto renginys. Ji išleidžia paprotį “Victoria’s Secret Pink White Sox” marškinėlę, pavadintą jos baisais blizgučiais. Tai lengvai labiausiai patinka, aš pamačiau Taylorą visą dieną. Tai buvo beveik vienintelis išvaizdas, kuris turėjo visišką judumą: tai reiškia, kad ji neplėšė stiletų pieštuku sijonoje, kuri turi 4 colių anga.

Taylor Hill Diary
Mandagumas

12:20 val.: Hill kalina pratimą. Ji netrukus padarys nekilnojamąjį dalyką ant piliakalnio, kad atidarytų “White Sox” žaidimą.

Taylor Hill Diary
Mandagumas

12: 40 p.: Pietų pertrauka. “Aš valgiau sumuštinį ir keletą žetonų”.

12.58 val.: Nacionalinis himnas “White Sox” žaidime. Taylor stovi lygiagrečiai su visais baltais kojiniais prieš savo didelį momentą. “Aš buvau kaip aš komandoje!”

Taylor Hill Diary
Mandagumas

1 val. 00 min.: Hill išmeta pirmąją aikštę! “Čia mes turime vieną taisyklę: neatspirkite”, liftų operatorius mums sako tiesiai prieš išeidamas į lauką. Ji nepalengė, bet tai buvo pirmas kartas visą dieną, kai buvau iš tikrųjų nuvargęs. “Buvo gimnastika! Aš niekada neleidau kamuolys savo gyvenime! “

Taylor Hill Diary
Ron Vesely fotografija

13:05 val.: Hill atlieka keturis interviu su kitomis spaudos tarnybomis, o bendrą dieną – iki šešių. Ji taip pat paryša baseballines ir plakatus dovanoms ir skelbia konkursą “Victoria’s Secret” pokalbių metu. Aš fotobombas jai.

1:30 val.: Hill imasi savęs.

2:00 val.: “Dabar mes grįšime į viešbutį, motelį,” Holiday Inn “. Atsiprašome, jei jūs niekada negirdėjote šios Pitbullo dainos anksčiau, bet tik tuo atveju, jei neturite, nuoroda” Holiday Inn “nebuvo.

2:20 p.: Hill pakuočių maišelius, nes ji turi grįžti į plokštumą L.A., kai tik jos renginys sukasi naktį.

2:35 val.: Hill pradeda plaukus ir makiažą nakčiai. (Ketvirta plaukų ir makiažo spalva, jei skaičiuojat!)

2:40 p.: Aš įsiveržiau į Hill’o kambarį ir pradėjau eiti per visus grožio produktus, kad surastų savo slaptus eliksyrus. Nėra nė vieno. Ji paskaitas mane apie pasitikėjimą ir kokosų aliejų.

2:45 p.: Hill turi antrus pietus. Tai yra vištienos pirštai ir bulvytės. Aš žinau. Aš taip pat nekenčiu jos, bet jūs tiesiog negalite. Ji yra miela.

Taylor Hill Diary
Mandagumas

3:30 val.: Hill apdaila pakavimo ir padažu ir keliauja į “Victoria’s Secret” parduotuvę.

Taylor Hill Diary
Mandagumas

3:40 p.: Kitas makiažas prisiliečia, kol Hill pasieks priešais kameras.

3:45 p.: Visi fotografai pučia Hillą, kad gautų jų šūvį. Taip pat atsitinka taip, kad tai būtų Nacionalinė apatinio trikotažo diena. Ji kelia su savo nuotrauka, kaip veido kvapo “Tyras” veidas. “Mano mama pasakojo, kad turėčiau paprašyti jų, bet aš buvau toks:” Mama !! ” Ką aš darysiu su milžinišku mano paties nuotrauka? “

Taylor Hill Diary
Daniel Boczarski / “Getty Images”

4:00 val.: Hill ir aš einu apsipirkti parduotuvėje. Ji pataria man, ką nauja “Body Victoria” liemenėlė gauti. Mes turime ilgą diskusiją apie tai, ko reikia iš mūsų liemenių, ir mes įsitvirtinsime, kad pasieksiu mane tą, kurią dėvi kampanija “Kūnas Viktorija”. Niekada nesakyk, kad ji yra galinga pardavėja. Mes einame, kad atitiktume apatinius rūbus, nes praėjusiais metais Hillas man pasakė, kad tai yra labai svarbu. “Ateik, ar tu nenori būti mielas pagal savo drabužius?”

4:20 p.: Aš priverčiau kalną su savimi pasiimti “#teas selfie”.

Taylor Hill Diary
Mandagumas

4:25 p.: Bloggers ir daugiau spaudos atvyks į interviu Hill.

4:45 p.: Hill ir aš susibūrėme ir toliau apsipirkime. “Aš jau turiu liemenėlę iš jų, bet man tikrai reikia dugno. Tai tikrai motyvuoja jus išsiaiškinti, kada jūsų drabužiai yra mieli. “Tai tikrai yra.

5:00 Vakaro.: Hill nori šiek tiek laiko prieš renginį.

5:07 val.: Kalnas yra sūkurine danga ir linguoja labai rausviuose parduotuvėse. Apsaugos stendai saugo.

5:10 p.: Aš einu gauti giliai patiekalą picos, kurią mes grąžinsime prie jos vakarienei.

15:15 val.: Hill pradeda tikrinti Instagram. Jai patinka keletas nuotraukų. Ji man patiko. Aš tai žinau, nes girdėjau apie 90 komentarų iš nepažįstamų žmonių: “Tayloras patiko !!”

5:25 p.: Hill pakviečia savo vaikiną ir patikrina savo šunį, miniatiūrinį auksinį doodle, kuris yra labai jaudinantis.

6:00 val.: Groti plaukų ir makiažo prisilietimus. Hill sluoksniuojasi savo paties giluminės picos padažu. Ji vis dar turi savo kostiumą.

Taylor Hill Diary
Mandagumas

6:45 p.: Žmonių linija, laukianti pasivaikščiojimo kalnų takais už parduotuvės ribų, apvyniojimai.

7:00 val.: Prasideda Hill parašas. Nuotraukos yra ant stalo ant dešinės (ji yra kairė), o iki šiol vieninteliai žmonės, kurie ketina susitikti su jais, yra “VIP”, t. Y. Žmonės, kurie parduotuvėje įsigijo kažką verta 50 ar daugiau. Tačiau jiems neleidžiama fotografuoti ar su jais fotografuoti. Jie susitinka, ji pasirašo, jie persikelia. Aš suskaičiuoju savo palaiminimus!

7:58 ryto.: Hill pažymi 118 nuotraukų ir fotografuoja su parduotuvių darbuotojais.

8:00 val.: Ji yra nusiplaukusi atgal į savo persirengimo kambarį, kur kulnai skubiai atsipalaiduoja. Ji grįžta į savo kostiumą, nes jos skrydis palieka dvi valandas. “Aš nebūsiu žmogus, kuris į plokštumą pasikeistų į mano prakaito kelnes. Aš tiesiog ketinu juos dėvėti. Man nelabai rūpi “.

Taylor Hill Diary
Mandagumas

8:15 val.: Hill eina į O’Hare oro uostą ir atgal į Los Andželą.

FOTO: “The Sexyest Moment” iš Victoria’s Secret Fashion Show