Tarajis P. Hensonas tiesiog atidavė jai karštą naują vasaros pjūvį

Su vasarą ateina vasaros plaukai, ir tik po poros dienų po sezono įveikimo, Tarajis P. Hensonas buvo vienas pirmųjų madų, kuris pademonstravo savo karštą naują išvaizdą sezonui.

Pasiimkite aštrią “selfie” džinsinio striukėje Imperija žvaigždė debuted jos natūraliai garbanotas, trumpas raudonas “daryti Instagram ketvirtadienį, ir nėra jokių abejonių, kad ji išlaikys savo atvėsti, kaip temps toliau didėja. Tačiau ji čia neužstojo. Hensonas paėmė savo plaukus debiutavo aukštyn, sulaužydamas jos šviežią pjūvį su apyrankės auskarais ir negabaritiniais apvalkalu atspalviais su drobiniu puošmenimis.

Tai buvo minutė. Ji buvo užsiėmusi AF !!! ������������

Paskelbta Taraji p henson (@tarajiphenson)

“Tai buvo minutė, ji buvo užsiėmusi AF !!!”, ji užfiksavo smūgį. Nors “Henson” suklaidino daugybę plaukų spalvų ir ilgių, sakė jos senasis stilistas Tym Wallace Naftos perdirbimo įmonė29 tai yra 100 procentų realus pjūvis. “Visų nėra peruko”, – sakė jis ir pridūrė, kad sukaupė savo filmus Didžiuotis marija.

SUSIJĘ VIDEO: Mūsų mėgstamiausia Taraji P. Hensono grožio akimirkos

“Ji buvo panaši,” aš noriu iškirpti plaukus “. Ji jau buvo priversta pjaustyti, ir ji auga. Ji miela, kaip atrodė jos garbanos, ir atrodė: “Jei mes ją sutriuosime, mes viską sutvarkysime”. Ji yra tokia: “Aš tau pasitikiu”. “

SUSIJĘS: 5 Grožio Produktai Taraji P. Hensonas Swears By

Ir magija atsitiko. Džiaukitės vasaros ir vasaros plaukais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 62 = 69