“Tallulah Willis” išleidžia savo tonuotą bikini kūną per seserių dieną

“Tallulah Willis” ir jos sesuo “Scout” susidūrė su Niujorke … tiesiog pažvelk į jų “Instagrams”. Bruce Willis ir Demi Moore dukterys atrodė, kad jie skelbia skelbimą, nes jie flaunted savo tonuotas fizikos Big Apple nuotrauką Tallulah dalijasi ketvirtadienis.

“Mieli berniukai iš Niujorko mes nusileidžia už y … bet iš tikrųjų kur jūs esate?”, “Tallulah” užfiksavo snapą, kuris parodė duetą priešais Niujorko autobusą, o “Tallulah” atsilenkė ir lenkė savo “abs” bikini top ir įdegę velvju kelnės ir skautas žiūri tik kaip jų mama, kai ji palmedė savo plaukus ir ištiesė ją atgal į dygliuotą, apipjaustytą virvelę ir suvynioti džinsus.

mieli berniukai NY mes comin for ya …. bet tiesiog kur tu esi ?

Nuotrauka, paskelbta “Tallulah” (“Youthful Slimelord”) (@buuski)

“Tallulah” taip pat pasidalino su ja plačiau, kai ji paėmė vasaros karščiavimą savo bikinio viršutinėje dalyje ir didelės apimties juosmeninius kelius, kamerą gilindama, nes ji stovėjo šalia dviratininkų stogo su pilnais dviračiais, suvynioti ledinį gėrimą. “Šlapias žuvis jūroje (ty)”, – parašė ji kartu.

šlapias žuvis jūroje (ty)

Nuotrauka, paskelbta “Tallulah” (“Youthful Slimelord”) (@buuski)

SUSIJĘS: “Tallulah Willis” švenčia savo gimtadienio karaokės dainą su “Demi Moore” ir “Sisters”

Žinoma, buvo smagiau, nes “Scout” dalinosi savo seserio spintele, linguojančia mažyčių rožinių bikinio apatinių dangų, atspalvių ir beisbolo keptuvėmis, apsirengusiais “saugumu”, atsisėda sultingame, žole kieme. “Ir čia @buuski demonstruoja, kaip maudytis kaip kūdikis,” kartu su juo parašė skautas.

Ir čia @buuski demonstruoja, kaip maudytis kaip kūdikis.

“Scout laRue Willis” (@ scoutlaruewillis) paskelbta nuotrauka

Akivaizdu, kad šie du gauna iš savo mamos.

kai tu negali būti su papa …. #freeslw #POOLPARTY #mymomsbodtho

Nuotrauka, paskelbta “Tallulah” (“Youthful Slimelord”) (@buuski)