Tallulah Willis Demos Kaip apsirengti rudenį, kai temperatūra dar neišnyko

Kai kalendorius sako rudenį, o termometras skaito vasarą, gali būti sunku išsiaiškinti, kaip apsirengti oru. Laimei, Tallulah Willis yra čia su pamoka išrinkti puikus kritimo apranga be prakaitavimas kulkas.

“Demi Moore” ir “Bruce Willis” 22 metų dukra antradienį išėjo į Beverly Hillsas, Kalifornijoje, per rudenį silpną gėlių mini. Šilta ankstyvą rudens dieną suknelė buvo sumani pasirinkimas per baltą marškinėlę ir suporuota su rudos odos mažomis bateliais. Willis pridūrė į apvalios sunnies ir ilgo diržo pilkojo pečių maišą pagrindinis cool faktorius.

Tai ne vienintelis laikas, kai garsioji duktė parodė savo stiliaus šukuotes: Willis neseniai bendradarbiavo su planuojamu tėvystėmis, kad sukurtų ribotą leidimą “Yours not We have”. Antradienį žvaigždė paskelbė “didžiuoju ir džiaugsmu”, kad marškinėliai buvo oficialiai išparduoti. “Iš savo giliausios ir tikrosios dalies aš noriu padėkoti visiems, kurie dalyvauja gražioje procese, kad padėtų tai pasiekti”, – rašo ji “Instagram”.

su švelniu lotto pasididžiavimu ir jauduliu galiu pasakyti, šiandien mes oficialiai parduodami iš “Ours not Yours” tees !! Iš savo giliausios ir tiesiausios dalies noriu padėkoti visiems, kurie dalyvauja gražioje procese, kad padėtų tai pasiekti. Ačiū Nat už tai, kad prisistatysiu šia koncepcija, o mūsų pusė – mūsų stiprios moterys, drąsiai ir iškalbingai pasidaliję savo istorijomis, paskelbė @dazed @wmag ir @lennyletter leidinius, kad šis žodis būtų išplatintas, visi, kurie nusipirko, ir @plannedparenthood už leidimą mes esame sąjungininkai. Tai yra didelis dalykas, ir mano širdis jaučia tai.

Nuotrauka, paskelbta “Tallulah” (“Youthful Slimelord”) (@buuski)

SUSIJĘS: Šis “Demi Moore” ir “Rumer Willis” “Throwback” nuotrauka padarys tavo dieną

Laikyk šūpa, Tallulah!