Taigi tai yra tai, ką Rihanna atrodo kaip turkio plauku

 

Praeityje mes matėme Rihanna roko vaivorykštės spalvos plaukus, bet tai dainininkui visiškai naujas atspalvis. Vakar, 29 metų “Work” dainų stilius padarė gana pareiškimą, o iš Barbadoso, nes ji flaunted akį traukiantys turkio spalvos plaukai.

Rihanna buvo edgy stiliaus tobulumo nuotrauka, kai ji praleido naktį Crop Over vasaros festivalyje, kasmetiniame renginyje Barbadose, kurio dainininkas retai praleidžia. Be jos tekstūruotos mėlynos spalvos plaukų ir vinių atitikimo, ji dėvėjo Louis Vuitton džinsinio striukę per sunkius deniminius trumpus šortai. Ji susideda iš džinsinio audinio išvaizdos su balta Balenciaga beisbolo dangteliu, juodos kovos batai ir pora juodų saulės akinių nuo saulės. Tik RiRi gali sau nusipirkti akinius nuo saulės naktį!

Crawpova. ’17

Pranešimas, kurį naudoja badgalriri (@badgalriri)

Dainininkė “Deimantai” paskelbė vaizdo įrašą iš savo nakties, parodydama ryškius plaukus Snapchat filtru. Į klipą ji ir draugas dainuoja kartu su muzika, kuri sprogsta fone. “RiRi” parašė vaizdą “Kai tu pasiruošei auginti kiaušialąstes”.

kai tu ruošiatės pasėti kiaušialąstes “

Pranešimas, kurį naudoja badgalriri (@badgalriri)

SUSIJĘS: Rihanna tik parodė “Fenty Beauty” išleidimo datą

Tačiau mes žinome, ką jūs visi galvojate: ar pop muzikos piktograma nepadės savo įprastos brangakmenių brangakmenių “Kadooment Day” paradui pirmadienį? Mes galime tik palaukti ir pamatyti!