Tai yra “The Secret Behind Lauren Conrad’s Perfectly Lived-In Waves”

Lauren Conrad yra žinomas dėl savo laisvųjų, paplūdimio bangų, kurias daugelis iš mūsų bandė atstatyti namuose, bet jų rezultatai niekada neturi tobulo lenkimo kaip Conrado gijose. Taip yra todėl, kad iš tikrųjų tokios bangos kaip “Conrad’s” paslaptis yra ne tik garbanojimo geležis, bet garbanojimo geležis ir plokščias geležis.

“Conrad” šukuosena ir “Beauty Department” interneto dienoraščio įkūrėja Kristenas Essas pasidalino savo triukais, kad “Conrad” gyveno bangos buvo stilingos neseniai paskelbtame dienoraščio įraše. Kas nustato “Ess” metodą be kitų paplūdimio bangų samouczków, yra tai, kad jos technikos ir šildymo įrankiai atlieka svarbų vaidmenį siekiant išvaizdos. Ji taip pat pasidalijo savo tiksliais “Go-to” gaminiais, kuriuos ji naudojasi konrado plaukus: “Hot Tools” 1 colių pavasario geležies ($ 50; ulta.com) ir “ghd Classic” 1 colių stiliaus ($ 149; nordstrom.com)

SUSIJĘ: 3 paprasti žingsniai prie gražių paplūdimio bangų

Ess pradeda vaikščioti per plaukus su garbanojimo geležimi, kuri yra ne iš įprastos, bet jos kitas žingsnis yra tai, kur viskas tampa unikalus. Po to, kai ji baigia garbanoti, “Ess” taps per kiekvieną garbanėlę su plokščia geležimi, kad būtų ištempta ir šiek tiek atsilaisvins. “Jei greitai bakstelėsite įlinkį aukštyn ir žemyn, jis suminkštins bangą ir išlygins jį, tik tinkamą kiekį! Negalima eiti už borto su įjungimu, tai subtilus! “Rašo” Ess “, kaip sekti jos metodu.

Ji taip pat paskelbė patogų vaizdo įrašą apie savo “įjungimą” “Instagram” veikloje, kad pademonstruotų, kaip tiksliai parodyti, kaip pakartoti jos techniką. 

⚠️⚠ šį rytą @thebeautydept Aš atskleidžiu savo pagrindinį raktą �� toms puikiai atsipalaidavusioms bangoms, kurias paskelbiau prieš porą dienų.

Vaizdo įrašas paskelbtas “KRISTIN ESS HAIR” (@ kristin_ess)

Geriausias dalykas yra tai, kad metodas Ess”piešti “dirba visuose plaukų tipuose, todėl nesvarbu, ar jūsų plaukai yra stori, gerai, ar šiurkščiavilnių, galite turėti bangas-už-dienas taip pat.