Tai yra tai, ko iš tikrųjų norėtų išspręsti su Jennifer Lopez asmeniniu treniruokliu Tracy Andersonu

Viena iš mažų gyvenimo paslapčių, atrodo, yra tai, kaip megastaras Jennifer’as Lopez’as neapsiribojo senėjančiu, bet atrodo geriau ir geriau su amžiumi. Ką gi darytų dulkes, kad ji galbūt galėtų apibarstyti sau išlaikyti savo jaunystę, mes klausi savęs kiekvieną kartą, kai ji išeina ant raudono kilimo?

Tada aš turėjau sesiją su fitneso ekspertu Tracy Andersonu, kuris mokė žvaigždę nuo to laiko, kai ji nuėjo nuo nuostabaus iki ahhhhh-mazing, ir aš tuoj pat nustojo svarstyti problemą. Kaip gaunate tokį kūną kaip J.Lo (ir Gwyneth Paltrow, o taip pat ir visi kiti Andersono puikiai tonuoti klientai)? Tu sunkiai dirbi. Tikrai tikrai sunku. Tai tik apatinė linija. Ir taip aš padariau.

Aš nueikiu į Andersono didingą “Tribeca” studiją, kad galėčiau išbandyti save, siekdamas tiksliai suprasti, ką jūs turite padaryti, kad atrodytumėte taip fenomenaliai.

Po daugelio savaičių (ir daugelio “Epson” druskos vonių) aš pradėjau suprasti, kodėl jos 40-tieji metai J.Lo yra karštesnė nei bet kada ir kodėl “Tracy Anderson” metodas turi tokią kultą su moterimis visame pasaulyje (tik patikrink Tracy’s Instagram už jos lojalių klientų dozę).

VIDEO: Kaip gauti kūną kaip Jennifer Lopez

Tracy Anderson - Embed 1
Mandagumas

Kaip fitneso fanatika ir bendra sporto salės žiurkė, aš stebėjau TA ir savo kūno morfavimo treniruotės filosofiją iš toli, jau keletą metų, bet dar to nepatyriau iš pirmų rankų. Taip, aš žinojau jos metodo pagrindus, ir aš gerai žinojo, kad Gwyneth Paltrow vienišas kredituoja savo kukliai suformuotą derrière Andersoną, bet tai iš tikrųjų viskas, ką aš žinojau.

Pirmajame susitikime pats pati Tracy Anderson buvo tokia pati, kokią aš jai įsivaizdavau: mažai ir tonuoti taip, kad atrodo nepasiekiamas. Išskyrus faktus, jie tikrai yra pasiekiamas, jei nori daryti tai, ko reikia. Antrasis, jūs pratęsite treniruotės klasę su Andersonu (būk jos studijoje ar per savo DVD), jūs suprantate, kaip neefektyviai jūs iš tikrųjų visada dirbo, arba bent jau tai, kas nutiko su manimi. (Aš dirbu raumenis, kurių niekada net nežinojo, turėjau).

Tracy Andersono metodas – stiprumo treniruotės ir širdies ir kraujagyslių treniruotės programa, kuri keičiasi kas keletą savaičių – jūsų raumenų grupės visada iššaukiamos, todėl nuolat tobulėja. Tai užsidega toną kalorijų, skulptūrų ir tonų, ir dirba visą kūną nuo galvos iki kulno.

NUOTRAUKOS: Jennifer Lopez “Head to toe” atrodo nuo sezono 14 Amerikos dievaitis

Jos Niujorko studija yra paslėpta Trečioje trečioje pastato trečioje pastato dalyje, kurią daug kartų važiuodavau namo iš darbo, su šviesos užpildytais langėliais, kuriuose stovi moterys, kurioms būdingas fitnesas, viskas atsikelia į viršų ir žemyn muzikos ritmas (beje, jie turi geriausią bet kokios klasės, kurią kada nors paėmiau, grojaraštį)

Tracy Anderson - Embed 2
Mandagumas

Aš pradėjau nuo rekomenduojamos “AtTAin” klasės pirmą kartą, 60 minučių trukusios skulptūros sesijos, kurioje dažniausiai naudojamas kūno svoris ir keletas lengvų rankų ir kulkšnių svorio, skirtų ginklams, abs, lazda ir šlaunams išardyti. Treniruotės vyksta daugiausia ant grindų , bet nesitikėkite, kad išeitumėte be visiškai išteptų prakaito visą kelią. Iki klasės pabaigos aš vargu ar galėčiau judėti raumenį mano kūne ir buvo uždengtas prakaito. “Dabar tai yra treniruotė”, – pagalvojau pasimėgauti savimi kaip šventas namas su pasididžiavimu. Kodėl valandas ir valandas praleidžiant sporto salėje vos degina kalorijas, kai galite degti šimtus ir dirbti kiekvieną raumenį savo kūne vienoje širdies siurbimo sesh? Bet tai buvo tik viena diena, buvo daug daugiau iššūkių.

Didelė šio metodo dalis priklauso nuo šokių, ir nors aš ėmiausi beveik kiekvieno fitneso klasės planetoje, aš niekada nebuvo įtraukta į choreografinius šokių treniruotes. Niekada. Taigi per keletą savaičių per savo laiką TL aš vengiau tokias šokių pamokas kaip maras – ir aš tai galėčiau lengvai padaryti, nes be CaTApult (metodo parašų šokių klasės) yra daugybė kitų variantų. Taigi, per kelias savaites aš stebėjau, kaip moterys šoko studijose per stiklinius langus, kaip aš suorganizavau daugiau sesijų, ir išplėtė savo horizontą “de-class” kursams (kuriuose naudojamos spalvotos gumos juostelės, pakabintos nuo lubų, dar viena beprotiškai efektyvi treniruotė).

SUSIJĘS: Parduok cute drabužius, kurie motyvuos jus išsiaiškinti

Tada vieną dieną nusprendžiau žurnalistų vientisumo labui, norėčiau pasiimti šokių klasę. Kadangi, galų gale, jūs tikrai nesistengiate išbandyti Tracy Andersono metodo, jei nesate šoku. Taigi aš pakėliau save į sesiją. Aš pakabinou į kambario gale, bandžiau paimti kuo daugiau judesių, kaip galėjau, nesėkmingai nepavyko, atrodė neįtikėtinai neveiksmingas ir vargu ar gavo vieną žingsnį tiesiai … bet aš negalėjau to labiau pamėgti.

Pasirodo, mano treniruotės “pamėgtos” šokių treniruotės pamokos buvo tik mano vidinė baimė, kad jiems nepavyks. Nors dauguma kambario žmonių atrodo lakieji, profesionalūs šokėjai – jie nėra. Ir tai yra svarbiausia pamoka, kurią sužinojau: nepaisant pasirodymų, tobulumo nėra tai, ką iš tiesų yra Tracy Andersonas. Taip, ji yra tvirta fitneso guru, kuri padeda kiekvienam atrodyti geriausiai, bet ji taip pat gali padėti kiekvienam pajusti savo geriausius viduje – tiesiog paklauskite Lenos Dunhamo, kuris pamąsto apie treniruotę dėl savo nerimo pranašumų).

SUSIJĘS: Lena Dunham pasidalija “stipriu ir laimingu” treniruokliu “Selfie”, pamiršusi savo sporto drabužius

Andersonas iš tikrųjų yra vidinis ir išorinis stiprumas, pasitikėjimas savimi ir vidinis grožis. Ji kalba apie bendruomenę, tikras moteris ir motinystę. Ji yra viena mama iš dviejų žavingų vaikų, kurie kovojo su svoriu savo gyvenime (tai buvo įkvėpimas pradėti savo metodą iš pradžių). Nors iš pradžių bauginojantis, Andersonas iš tikrųjų yra toks pat, kaip šokio pamokos, kurias ji moko, įkvepiančios, sveikinančios ir visiškai pakeičiančios gyvenimą.

“Tracy Andersono metodas” turi vietas Niujorke, Kalifornijoje ir Londone (naujoji vieta, kurią šią vasarą ketinama atidaryti “Hamptons”, NY). Kiekvieną trečiadienį taip pat galite įsigyti savo DVD ar išbandyti savo transliacijų klases.

FOTO: “Jennifer Lopez” keičiasi atrodo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − = 36