Tai yra tai, ką Rachelė Bilson mano apie O.C. atgimimą. Atrodytų

Su mažo ekrano klasika, pavyzdžiui Will & Grace ir Gilmore mergaičių kad triumfuoja grįžta atgal į mūsų televizorius, nenuostabu, kad rezidentė Newport Beach It mergina Rachelė Bilson galvoja apie tai, koks populiarių serijų atgimimas The O.C.. atrodytų.

Interviu su E! žinios, Bilsonas, kuris laimėjo mūsų širdis, žaisdamas “SoCal” mylėtoją Vasarą Robertsą “Hit Show”, koordinavęs “full-fan” freakout, kai ji paminėjo, kad O.C.. Susirinkimas nebuvo neišspręsta. 

VIDEO: Rachelio Bilsono viršelio šaudymas

 “Aš visada atviras dalykams”, – sakė Bilsonas, grįždamas į Orange County, kad pakartotinai atliktų savo vaidmenį paauglių dramoje.

TK
Warner Bros.

Tai sakant, Hart of Dixie aktorė pripažįsta: “Aš nežinau, kokia tai būtų dabar, kai mūsų simboliai yra seni. Mes vaziavome riedlentes ant prieplaukos, nežinau, ką jie daro dabar, kaip 30 metų amžiaus. Bet tai būtų gražu vėl pamatyti visus. “

Kalbant apie jos charakterį, vasarą 35 metų amžiaus turi keletą idėjų apie tai, ką ji dabar darys. “Žmonės visada manęs klausia ir man patinka” Ką ji padarė, kai mes pasibaigėme? ” Aš net negaliu prisiminti, ji buvo taip seniai “, – ji atskleidė. “Aš tikiu, kad ji turi vaikų su Setu. Aš nežinau, ji yra paplūdimyje”.

SUSIJĘS: Rachelė Bilson Made a O.C.. Reunionas atsitiko

Kalifornija čia mes atėjome…?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4