Tai yra tai, ką norėčiau vaidinti Jake Gyllenhaal žmona

Jei jau matėte Jake Gyllenhaal naujos dramedijos priekabą Griovimas, jūs žinote, kad jo žmona, kuria vaidina aktorė Heather Lindas, filme nėra gyvas labai ilgai. Tiesą sakant, visas filmas yra pagrįstas Gyllenhaal charakterio neišsivystymo ir galimo atstatymo po jo praradimo automobilio avarijoje. Tačiau, pasak Lindo, jos sutrumpintas ekrano laikas, kaip Gyllenhaal’io vedęs, vis dar paliko ilgalaikį įspūdį.

“Man patinka pasakyti žmonėms, aš tik gyvas kelias minutes filmo, bet aš susituokė Jake’u amžinybei”, – šnekėjo Lindas N.Y.C. atranka Griovimas. Taigi, kas tai yra tikrai patinka žaisti aktoriaus partnerį nusikalstamoje veikloje? “Tai gana gera, – sako ji. “Kai blakstienų rūšis nešioja, kad tai yra Jake Gyllenhaal, jūs sužinosite, kad jis yra gražiausias vaikinas “.

Jake Gyllenhaal
Fox Searchlight Nuotraukos

Vienas svarbus dalykas, kurį Lindas sužinojo apie aktorių, kai jie filmavo Niujorke? Jis turi puikų skonį restoranuose. “Džeikas paėmė mesti ir įgulą į šį nuostabų klimato vietą Chinatown. Tai buvo lyg 25 mūsų, kurie nusileido šitoje mažoje vietoje ir parodė mums, kaip padaryti koldūnus “, – sako ji. “Tiesą sakant, tiesiog įdomu dirbti su kuo nors, su kuo galėtum susipažinti, ir pažiūrėkite, ar jie taip pat kietas”.

SUSIJĘS: In Griovimas, Jake Gyllenhaal mokosi susidoroti su jo emocijomis (ir viešais šokiais)

Filme, kuria taip pat yra Naomi Watts ir Chris Cooper, “Gyllenhaal” vaidina “Davis”, investuotojo bankininką, kuris raštu pateikia asmeninių laiškų seriją prekybos automatų kompanijai kaip būdą susidoroti su jo žmonos staigiu keliu. Išskirtinis filmas iš filmo (žemiau), rodo kai kuriuos iš šių sąžiningų įsitikinimų, pavyzdžiui, kad jis niekada nežinojo savo žmonos, kol jie buvo susituokę. “Kai tu pralaimi kieno nors, yra tendencija įtvirtinti juos ir paversti juos didvyriu”, – priduria Lindas. “Bet tai, ką myliu apie šį filmą, yra tas, kad šie simboliai turi netobulumų. Jie nėra angelai ar velniai, bet tikri žmonės “.

Žiūrėkite išskirtinį įrašą iš Griovimas aukščiau ir sugauti filmą pasirinktuose teatruose nuo penktadienio, balandžio 8 d.