Štai “Sneak Peek” “Kendall” ir “Kylie Jenner” maudymosi kostiumėlių kolekcija “Topshop”

Jennerio seserys mėgsta neleisti mums spėti.

Balandžio mėn. Kylie pasidalijo įspūdingu savo naujausio projekto peržiūrėjimu su “užkulisine” gramne (ir papildomais “Snapchat” vaizdo įrašais), kuria dėvėjo geltonos ir juodos išpjovos bikini. Taigi, kas būtent ji buvo užsiėmusi? Pasirodo, “dinaminis duetas” oficialiai išplėtė savo sėkmingą “Kendall + Kylie” mados liniją su “Topshop” maudymosi kostiumėlių kolekcija, kurios birželio 9 d..

“Kendall” pasiūlė linijos antraštės peržiūrą antradienį, pasiimdamas “Instagram”, kad paimtų saulės spindesį į sportinį baltą ir oranžinę bikini (aukščiau) Kylie taip pat davė savo gerbėjams žvilgsnį apie įstrigusias daiktybes ir įkėlė tris to paties geltonojo drožtuko vaizdus, ​​kuriuos peržiūrėjome prieš keletą mėnesių. Šį kartą, makiažas ir grožio profesionalas net pristatė #fitspo dozę, nes per keletą gretimų kadrų savo tonuotą kūną.

KENDALL + KYLIE PELĖSINIS PATIEKALAS. # June9th @ kendallandkylie

Nuotrauka, kurią paskelbė karalius Kailis (@ kyliejenner)

@ kendallandkylie swim # June9th #TopShop

Nuotrauka, kurią paskelbė karalius Kailis (@ kyliejenner)

@ kendallandkylie @sashasamsonova

Nuotrauka, kurią paskelbė karalius Kailis (@ kyliejenner)

SUSIJĘS: “Kendall” ir “Kylie Jenner” atminimo dienos baseino partija buvo “Epic”

Vasario mėnesį broliai ir seserys išleido savo 2016 metų pavasarį “Kendall + Kylie” kolekciją, į kurią įeina šiuolaikiniai atskyrimai ir priedai, puikiai tinka emuliuoti kiekvieną iš jų skiriamų asmenybių ir skonių. Esame įsitikinę, kad šis kitas privalo pasimėgauti sėkminga prieiga prie baseino.