Tai Shania Twain 51-asis gimtadienis! Žr jos labiausiai įsimintiną muzikos vaizdo madą

Šalies superžvaigždė Shania Twain turi daugybę priežasčių švęsti savaitgalį. Šiandien megavatų atlikėjas ne tik sukūrė 51, bet ir pastaruoju metu dirbo naujajame albume. Po to, kai suvynioti Rokas šioje šalyje Tai, ką ji paskelbė, būtų jos paskutinis hoorah kelyje, atrodo, kad Tvenas tiesiog negali likti nuošalyje nuo muzikos: žvaigždė daug laiko praleido studijoje ir netgi paminėjo, kad gali pamatyti gerbėjus vėl greitai.

“Padaryti nuostabią pažangą naujame albume … dainos teka!” Ji parašė Instagram keletą savaičių.

Padaryti nuostabų progresą naujame albume … dainos praeina!

Shania Twain (@shaniatwain) paskelbta nuotrauka

Tvenas taip pat pažymėjo 1 metų jubiliejų savo kelionei prasideda Sietle, rašydamas: “Tikiuosi, kad jus visus vėl greitai.” 

Praėjus vieneriems metams nuo Sietlo prasidėjęs “Rock This Country Tour”! Tikiuosi, kad vėl jus vėl visus matysite … #RTCTur

Shania Twain (@shaniatwain) paskelbta nuotrauka

Negalima sulaikyti šokinėjimo dievo dėl to, kad mes visi norime, kad mūsų kėdės blaškosi. Galų gale, tai yra moteris, kuri mus privertė įkvepiančias himnas kaip “Žmogus!” Aš jaučiuosi kaip moteris “ir” Tai nepakenks man daug “. Garbės metu gimtadienio sukūrėme daugybę mūsų mėgstamiausių” Twain “muzikos vaizdo įrašų, kuriuose yra viskas, kas yra iš kaukės iš leopardo sluoksnio ir Brad Pitto išvaizdos -Alike – (“Nepamiršk mane daug”) iki paplūdimio tobulumo (“Amžinai ir visada”) ir “High-neck” suknelė (“Nuo šio akimirkos į”).

SUSIJĘS: “Shania Twain” vasaros kelionių komplektas yra drąsus

Pasiruoškite pasiklysti muzikos ir mąstymo būdais. Su gimtadieniu, Shania!

1. “Bet koks žmogus iš minų”

2. “Tu vis dar vienas”

3. “Nuo šio akimirkos į”

4. “Kad manęs nepatirtume daug”

5. “Žmogus! Aš jaučiuosi kaip moteris”

6. “amžinai ir visada”

7. “Kai tu bučiosi”