Štai kodėl Viktorija Bekhemas ne šypsosi Karališkosios vestuvės metu

Tas faktas, kad Viktorija Beckhama nėra tiksliai “smile”, nėra naujienų tiems, kurie ją matė nuo “Posh Spice” dienų. Tai sakant, jos tariamas entuziazmo stygius vis tiek traukė žmones netinkamu būdu karališkuose vestuvėse.

Viktorija dalyvavo didžiojoje dieną kartu su savo vyru Davidu Beckhemu, o, nors jis plačiai buvo šypsosi daugeliu nuotraukų, Viktorija išlaikė savo gerai žinomą žodį be galo nuosekliai, kuris pakėlė kelias plunksnas.

Viktorija and David Beckham lead
Max Mumby / Indigo / Getty Images

Dabar leiskite pasakyti, kad ji neturi šypsena kas nors, bet kritika galėjo jaustis jai šiek tiek, nes ji paėmė į “Instagram” penktadienį, kad panašu,.

Šūksniuje Viktorija stovi savo parašo pozoje (viena puse į priekį, kūnas ir pečiai šiek tiek nukreipti), būdingai neutrali išraiška ant veido, todėl jos grafinis pilkas marškinėliai gali kalbėti už ją.

Kai tu šypsosi viduje, �� pasižiūrėk, kaip sekmadienis sako! Leiskite savo trikotažui kalbėti – dabar pasieksite tik mano svetainę ir #VBDoverSt x VB #DarkButHappyPlace

“Victoria Beckham” (@victoriabeckham) bendrai paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Davidas ir Viktorija Beckhamas padarė karališką įėjimą Royal Wedding

“Kai tu šypsosi viduje,” ji parašė kartu “ašaromis su juokais” emojis. “Kaip sako marškinėliai!” “Tegul jūsų sekmadienis daro kalbėtis – dabar turėkite tik savo tinklalapyje ir #VBDoverSt x VB #DarkButHappyPlace.”

Matai vaikinai? Ji šypsosi viduje visą laiką. Laikas įdėti juos “, kodėl ji ne šypsena” paklausimus lovoje. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =