Štai kodėl Rita Ora dvejus metus baigė ginčytiną dainą “Merginos”

Po labai viešų, labai tragiškų mados legendų savižudybių Kate Spade ir visame pasaulyje žinomo šefo Anthony Bourdain.

Deja, neapsaugotų psichinės sveikatos problemų, tokių kaip depresija ir nerimas, padariniai yra realybė, su kuria LGBTQ bendruomenė yra pernelyg pažįstama, ir šis faktas, kuris buvo pripažintas Trevor projekto 20-mečiui pirmadienio vakarą, atliekant kasmetinę lėšų surinkimo šventę “Trevor” Gyvai.

Rita Ora NYC
Gotham / Getty Images

Tačiau “Trevor” projekto lyderiai, teikianti nepaprastą LGBTQ jaunimo pagalbą ir konsultacijas telefonu, tekstu ir socialine žiniasklaida krizėje, gyveno ne dėl fanatiškumo ir neapykantos, dažnai skatina jaunimą ieškoti jų paslaugų, bet ir bendruomenės atsparumą . “Mes leidome LGBTQ jaunimui žinoti, kad jie nėra vieni, ir kad mes esame ten, kur jie yra tamsiausiomis akimirkomis, kai niekas nėra”, – sakė generalinis direktorius Amit Paley, kuris taip pat pažymėjo, kad skambučiai į “Trevor” projektą per 24 valandas po 2016 m. rinkimai.

Hero apdovanojimo gavėja Lena Waithe pagyrė ir Trevoro projekto, ir kitų savižudybių karštųjų linijų darbą. “Mes visi tikimės, kad jei vienas iš mūsų mylimųjų eina per tamsų laiką arba susiduria su kažkuo, kuris, jų manymu, negali išgyventi, mes visi norime, kad jie paimtų telefoną ir pasieks kažką, net jei kažkas yra kažkas, ko jie “niekada susitiko”. Ji tęsė: “Praėjusią savaitę buvo sunku. Mes praradome dvi labai ryškias sielas. Ir šokas yra dar sunkesnis, nes visi žinome, kad savižudybė yra išvengiama.”

Tarp dalyvių – tarp jų Oranžinė yra nauja juoda žvaigždės Samira Wiley ir Natasha Lyonne, taip pat vakarų šeimininkai, olimpizai Gus Kenworthy ir Adam Rippon, buvo Rita Ora, kurios neseniai išleista dainos “Girls” (atlikta su “Charli XCX”, “Cardi B” ir “Bebe Rexha”) paskatino nesutarimus.

Kai kurie klausytojai, tarp jų ir kolegos dainininkė-dainų autorė Hayley Kiyoko, klausinėjo chorų dainų: “Kartais aš tiesiog noriu pabučiuoti mergaites, mergaites, mergaites / Raudonas vynas, aš tiesiog noriu pabučiuoti mergaites, mergaites, mergaites”.

“Tokios dainos tik kupina vyrų žvilgsnį, tuo pačiu atskiriant moterų mylinčių moterų idėją”, – rašo “Instagram” Kiyoko, kuris yra atvirai gėjų. Ora netrukus po to paskelbė pareiškimą, kuriame ji atsiprašė prieš bet kurį nusikaltėlį. “Aš niekada tyčia nesukėlė žalos kitiems LGBTQ + žmonėms ar visiems”, – rašo ji.

SUSIJĘS: Rita Ora įkvepianti nauja daina “Proud” jau perims jūsų grojaraštį 

Toje pačioje deklaracijoje ji taip pat pripažino, kad per savo gyvenimą ji “romantiškai bendravo su moterimis ir vyrais”. Ora, atlikusi dainą pasibaigus renginiui, žurnalistams sakė, kad ji praėjo dvejus metus nuo dainos kūrimo pabaigos. 

“Tai buvo asmeninė patirtis”, – sakė ji Stiliuje apie savo kelionę į dainos paskelbimą. “Aš turėjau rasti pasitikėjimą, kad iš tiesų sektųsi ir susipažintų su savo jausmais”. Ji pridūrė, kad dalis laiko, skirtos “Merginų” sukūrimui, buvo “apie mano šeimą ir įsitikinti, kad visi yra gerai” su savo turinys.

Kalbant apie atsakymą, Ora pridūrė, kad ji “per daug nesiklauso triukšmo” ir buvo labai malonu būti “Trevor” projekto misijos šventės dalimi. “Man malonu būti paprašyta atlikti tokią galingą organizaciją, kuri daug nuveikė mano asmeniniams draugams”, – sakė ji. “Aš mačiau, kad tai pakeičia daugybę gyvenimų”.