Štai kas atsitiktų, jei Donaldas ir Melanija Trumpas iš tikrųjų būtų išsiskyrę

“Celebrity Couples” gali būti gana sunku skaityti. Galų gale mes manėme, kad Brangelina (ir Jenna ir Channing, ir Jennifer ir Justin …) buvo amžinai. Tačiau yra viena garsi pora, kurios santuokų nesantaiką negalima nuslėpti visiškai sutvarkyta raudonos kilimėlio nuotrauka ar gerai išdėstytos emocijos: prezidentas Donaldas Trumpas ir pirmoji ponia Melania.

Prezidentas Trump Departs The White House
Chip Somodevilla / Getty Images

Nors gandai apie santuokos nutraukimą ar atsiskyrimą visada apsupo Pirmąją pora, įtampai atrodė, kad porno žvaigždė Stormy Daniels tvirtino, kad Donaldas sumokėjo 130 000 JAV dolerių, kad neklystų apie 2006 m. Įvykį.

Ir gerai, tai Donaldas Trumpas, apie kurį kalbame, tai vargu ar jo pirmasis abejotinas nusikaltimas. Mes spėjame, kad visi “patraukti” pūlingas “pasakojimas nepaskyrė jam jokių taškų su Melanija. Ji greičiausiai nebuvo pamišęs apie jo pastabas apie savo vyresniojo dukters figūrą.

Kovos su nuolatine spekuliacija yra nauja pretenzija, parašyta buvusio Baltojo namo darbuotojo Omarosos Manigault Newmano naujoje atmintinėje, kurioje ji teigia, kad “Melanija skaičiuoja kiekvieną minutę, kol Trumpas nebesilaiko ir ji gali išsikelti”.

Skirtingai nuo Pete Davidson ir Ariana Grande įsitraukimo, “Omarosa” teiginys sunkiai reaguoja į šoko vertę. Bet tai paskatina mus įdomu, kaip atsiskaičius į teismą. Ronaldas Reaganas buvo pirmasis išsituokęs prezidentas, kuris pradėjo eiti pareigas, tačiau nė vienas JAV istorijos prezidentas niekada nebuvo nutraukęs santuoką tarnauja jų terminui.

Taigi, jei kažkas atsitinka taip, kad “Melania”, Amerikoje pirmoji ponia, kuri paskutinį kartą įstojo į Baltojo namo vartus, stumia, kaip tiksliai tai būtų? 

Pirmiausia tai greičiausiai nebus didelis siurprizas. Prezidento ir Pirminės pontifikato paskelbimo apie atskyrimą dienos, greičiausiai, imituotų 24 dienų laikotarpį, o Melanija pasitraukė iš visuomenės. Donaldas ir Melanija netinkamai žaismingai žaisdami laimingą šeimą – ranka swats informavo mus tiek apie tai, todėl prasminga, kad jų galutinį atskyrimą sukeltų žingsnis atgal į savo pusę.

Kalbant apie Melanijos postą kaip pirmąją Lady, jos vaidmuo yra visiškai iškilmingas, todėl nėra eilės eilės. Techniškai atrodo, kad Melanija iš tikrųjų gali likti kaip pirmoji ledi, kuri susilaikė nuo prezidento, tačiau, spręsdama dėl nenoras persikelti į Vašingtoną (ji praleido pirmuosius šešis mėnesius savo vadovo kadencijos metu NYC), tai neįtikėtina, kad ji to norėtų. Trumpas, greičiausiai, paskirtų artimą moterį Melanijoje (* kosulys * Ivanka * kosulys *).

Respublikonas Presidential Candidate Donald Trump Visits His Scottish Golf Course
Jeffas J. Mitchellas / “Getty Images”

Kaip ir ankstesnės santuokos Trumpo atveju, tikėtina, kad jis ir Melanija turi prieš sutuoktinius. Jei taip, Melanijos finansinis pelnas bus tiksliai išdėstytas, tačiau pirmininkaujanti valstybė, be abejo, pridės tam tikrų svarbių akcijų.

D.C. skyrybų teisininkai Sandy Ainas ir “Cheryl New” pasakojo Vašingtonui, kad jie manė, kad Trumpas paskatins Melanijos sandėrį susilieti nuo atsiskyrimo. Aš turiu omeny, jei Stormy Daniels galėtų sumokėti 130 000 dolerių iš savo tylos, tik įsivaizduokite, kokią žalą gali padaryti Trumpo žmona iš 13 metų …

“Ką ji turėtų teisę, esu įsitikinusi, yra gana atsargiai išdėstyta”, – paaiškino Ain. “Ar jis būtų protingas sumokėti jai daugiau nei už jos tylą ir orumą? Labai tikėtina.”

“New” nurodė, kad derybos nebūtinai turi būti įvykdytos po to, kai jos bus atskirtos, pažymėdamas, kad “Trump” galėtų tarpininkuoti susitarimą “po to, kai” už “Melaniją” liko su juo iki jo pirmininkavimo pabaigos.

SUSIJĘS: Melanos Trumpo tėvai tiesiog tapo JAV piliečiais per prezidento pasmerktą programą

Žinoma, vaiko palaikymas ir globa yra atskiri dalykai, dėl kurių galima ginčytis teisme. Vis dėlto, kai Melanija yra dominuojanti tėvystė, tai tikėtina, kad ji gaus pilną globą; Trumpas, greičiausiai, praleistų laiką su sūnumi atgal į Niujorką – tai yra, kai jis nėra užsiėmęs dulkėmis Vašingtone ar žaidžia golfą.