Štai kaip Hailee Steinfeld padėjo Sophie Turner ir Joe Jonas Fall už kiekvieną kitą

Sophie Turner ir Joe Jonas gali atrodyti kaip rungtynės, padarytos Holivudo danguje, bet šiek tiek angelas turėjo kažką daryti su visa tai.

Tiesiog kaip pasikeitė dabar užsiimanti pora? Pasirodo, Hailee Steinfeld pasveikino savo merginą Turnerį iš “get-go”. Interviu su Australijos radijo stočiu Nova 96.9, priimančiu Smallzy, Steinfeld paaiškina, kad ji paskatino Sostų karai Žvaigždė išeiti su Jono, su kuriuo ji bendradarbiavo dėl DNCE “Rock Bottom”.

TK
Joshua Blanchard / “Getty Images”

“Aš turiu omenyje, aš pasakysiu, kad iš Sofijos buvo toks tekstas:” Taip pasakyk man apie Joe “, ir aš buvau” eiti “, – sakė ji. Visa kita, kaip sakoma, yra istorija, o pora užsiima 2017 m. Spalio mėn.

Hailei Sophie and Joe Jonas - EMBED
Gotham / GC vaizdai

“Aš iš tikrųjų tiesiog pamatė juos abu pirmą kartą, kai jie užsiima,” pridūrė Steinfeldas. “Ir taip, aš, kaip laisvas apie tai”.

Sausį mes sužinojome, kad Turneris GoT kolektyvo žvaigždė Maisie Williams bus jų gimtadienio nuotaka, nors vestuves sulaikomos. “Mes laukiame, kol šis sezonas bus baigtas, kol mes pateksime į bet kurį iš šių dalykų, bet manau, kad ji jau leidžia savo mažai širdį klajoti ir įsivaizduoti”, – sakė Maisie.

Mes negalime laukti.