Štai kaip gauti “Sarah Hyland” prekių ženklų bangas iš šiuolaikinės šeimos

Naujas epizodas Moderni šeima oras tonight! Ar tu stebėsi? Antra, jos spitfire asmenybė ir jos rizikingas stilius pasirinkimai, Sarah Hyland’s noras visada tobula šukuosena yra dar viena priežastis, mes susiję su jos ekrano asmens Haley Dunphy.

Kai ji neveikia susuktosios pynės, Haley paprastai renkasi minkštą, gyvą bangą ir gavo informaciją iš šou pagrindinės kirpyklos Jessica Elbaum, kaip gauti “Hyland” parašo išvaizdą. Nesvarbu, ar žvaigždė dirba antros dienos sruogelius, “Elbaum” paprastai pradeda nuo Hyland’o plaukų slopinimo ir “T3 Featherweight Luxi 2i” džiovyklos ($ 250; sephora.com) su “Anti Gravity 3” teptuku ($ 20; saks.com) švieži pūtimas.

SUSIJĘS: Linksma priežastis Sarah Hyland sukūrė SAG apdovanojimus

Kai “Hyland” plaukai visiškai išdžiūvo, Elbaumas tada taiko “Oribe Superfine” lūpų dažų liemenę ($ 33; oribe.com), kad sukurtų tvirtą pagrindą stiliui, ir taip keičiasi 1.75 “Bodywaver” ($ 149; sephora.com) ir 1,25 colio “Singlepass Swirl” ($ 99; sephora.com) — įsitikinkite, kad vėjo plaukai skiriasi priešingomis kryptimis, kad išvengtumėte vienodo dešros garbanojimo. Su kiekvienu žiedu vietoj, Elbaum paima “Oribe Dry Texturizing Spray” (22 $; oribe.com) ir taiko produkcijos sprogimą žvaigždės šaknyse, kad išpjaustytų garsą ir, kaip galutinį prisilietimą, keletą lašų Oribe “Gold Lust” maitinamoji plaukų aliejus (49 dolerių; oribe.com) per “Hyland” galus suteikia blizgus, paruoštą fotoaparatui blizgesį.

SUSIJĘS: Kaip Sarah Hyland plauna veido veidą