Štai ką Zayn Malik turėjo pasakyti apie jo ir Gigi Hadido santykių statusą

Kodėl Gigi Hadid ir Zayn Malik sugedo? Daugelį metų jų gana jauna meile atrodė nepažeista, bet kai tūkstantmečiai tweeted apie jų suskaidymą kovo mėnesį, ji paliko keletą gerbėjų – mes įtraukėme, įbrėždami galvas. Nepaisant to, kad gandai pasakoja, kad jie uždirbo dėl savo darbo, nors Hadido teiginys paliko jį atvirą. “Kalbėdama apie ateitį, viskas, kas turėtų būti, visada bus”, – rašo ji. Aw.

Jei pamiršote, jie buvo fotografuojami per mėnesį po to, kai jie buvo labai viešai suskaidyti. Dabar Malikas aiškiai parodė, kad nepaisant jų atskyrimo, jie vis dar yra apsėstas vieni kitais. Interviu GQ, Jis tiksliai paaiškina, kaip jie susitiko 2015 m. (vakarėlyje, iškart po jos atsiskyrimo nuo Joe Jono), taip pat paaiškėjo, kad jie reguliariai mato vienas kitą, dažniausiai savo ūkyje Pensilvanijoje, kur jie dalijasi žirgu “Cool”, o kitu metu Hadido Manhetene bute.

“Aš tikrai dėkoju, kad susitikau su ja”, – sakė Malikas, pridurdamas: “Mes vis dar esame geri draugai, ir mes vis dar palaikome ryšius”. Akivaizdu, kad Taylor Swift nurodė, kad “nėra blogo” kraujas “tarp jų.

SUSIJĘS: 9 modeliai, kurių mados sulaukia dabarties

“Mes esame suaugę. Nereikia pritvirtinti etiketės [mūsų santykiams], tai padaryti kažką žmonių lūkesčiams “, – sakė jis. Dėl jo Hadidas buvo šviesa, padėjusi jam įveikti negatyvumą prieš išleidžiant savo pirmąjį albumą. “Aš turėjau labai neigiamą nuomonę apie dalykus. Tai galėjo būti paauglystėje ar testosterone ar to, ką f-važiavo per mano kūną tuo metu “, – sakė jis. “Ji padėjo man pažvelgti į dalykus iš teigiamo požiūrio.”

Panašu, kad #ZiGi yra kartu, bet neleiskime etiketės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =